Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad valaha a férjedet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad valaha a férjedet?

Figyelt kérdés

Mi történt amikor kiderült? Illetve ha csak a gyanú van meg, hogyan próbáltad titkolni? Milyen magyarázattal próbáltad elaltatni a gyanút?

6 éve vagyunk házasok, gyerekünk nincs, mindketten dolgozunk anyagi problémánk akkor sem lenne ha külön kellene folytatnunk. Minden remekül müködik közöttünk szeretjük egymást, nagyon mély a kötődés, szexuálisan is nagyon összeillünk,heti háromszor is szeretkezünk, randizni járunk, vacsorázni, moziba stb. Azonban elkövettem egy szörnyű hibát az egyik kollégámmal egy céges utazás alkalmával. Kicsit többet ittunk és valahogyan egy ágyba kerültünk. Csak szex volt semmi több érzelmek nélkül.

Sajnos ő sokkal többet akarna és különböző csatornákon keresztül azóta is keres. Én mondtam neki, hogy ami történt megtörtént, de én semmi többet nem szeretnék és ezt is bánom. Ugy érzem ami akkor történt azt nem is én tettem, mivel nem tudnék egy olyan dolgot sem említeni amit pozitivabbnak látok benne, mint a férjemben.

Néhány morzsát a férjem is elkapott ezekből az infókból és erőssen gyanakszik, de konkrétan semmit nem tud. Gyakran említi, hogy valami biztosan történt akkor.

Nagyon nem szeretném őt elveszíteni, de ha bevallom biztosan válás lesz belőle. Ugy érzem az lenne a legjobb ha soha nem derülne ki és az életem egy sötét elzárt történése lenne. De sajnos nem tudom mit mondhatnék és hogyan kezeljem.

Mivel én is tudom, hogy amit tettem megbocsájthatlan ezért nem olyan válaszokra számítok amiben ezt ecsetelitek.

Tanácsot kérek, olyanoktól akik jártak hasonló cipőben és sikerült megoldani a problémát.



2015. jún. 9. 14:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20 Húha de beijedt valaki:D


Akkor lassan az egész GYÍK-társadalomra lehet felbujtóként tekinteni:D

2015. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyet írni!

gondoltam írok, hogy észrevedd!

jobb a békésség, mindenkinek:)

2015. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
28%

ez a 130 kilós kétméteres 42%-os akárki, sztm egy olyan 170 centis túlsúlyos férfi lehet aki még soha életében nem látott pinát csak képen :D

tipikus komplexusos idióta, aki itt próbál figyelmet szerezni, mert amúgy soha életében nem kapta, és nem is fogja megkapni senkitől :D

2015. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

kiertes volt nem alltal ellen

DE a hazassag erosebb kell hogy legyen mint egy lakalmi alkoholos entyempentyem nem??

A te kapcsolatod a ferjeddel tobbet is kell hogy kibirjon

2015. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, állj elé, és mondd el neki. Ha olyan a kapcsolatotok, mint mondod és gondolod, akkor ki fogja bírni ezt is.

Hullámvölgyek vannak. Valószínűleg a bizalmát el fogod veszíteni - jó időre. De ha összetartoztok, akkor ez túlélhető.


Ugyan saját tapasztalatom nincs, de baráti körből tudok hasonlóról. Szinte tökéletes kapcsolat, öt év után hasonló okból kollega-utazás-alkohol trióban történt megcsalás. Csak mert akkor jó volt, kellett.

Kb két hónapig voltak külön, utána nem bírták egymás nélkül. Találkozgattak, sok-sok balhé, egymás megrígatása volt belőle, mikor próbálták megbeszélni, illetve legkisebb rezdülésre is bizalmatlanság. Kb. fél évbe telt, mire a privát randik helyett felvállalták, hogy újra együtt vannak. Most erősebb a kapcsolatuk, mint volt, mert a sok sebet együtt élték túl. :)


Párodnak is joga van ahhoz, hogy tudja, mi történt. Lehet, ha beszéltek róla, kiderül az is, hogy mi volt az, ami miatt akkor éppen neked ez jó volt. Kössetek tartható kompromisszumot, hogy ne kelljen többet aggódnia érted (pl. ha nincs veled, nincs alkohol, ha arra akarod fogni). Légy őszinte, mondd el, amiket itt leírtál. :)

Van remény.

2015. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Bercike30 válasza:

Szia,

én megtettem, hasonló szitu, mint amit írtál, sőt talán rosszabb is, mert előkeveredtek érzelmek is a harmadikkal. 2 év múlva mondtam el, rákérdezett, nem konkrétan az esetre, hanem általánosságban. Megbántam, hogy elmondtam, ugyanakkor el nem tudom mondani mekkora megkönnyebbülés volt. Addigra volt már egy közös gyermekünk is, és pocakban a második. Abban a két évben míg titkoltam, a megcsalás előtt, és azóta is példás társa voltam, de valamiért mégis megtörtént, nem is értem hogyan, nem is értem miért, de megtörtént.

Nagyon-nagyon nehezen, de összevakartuk magunkat. Mi nem teregettük ki, nem avattuk be a haverokat...nagyon-nagyon nehéz 1 - 1.5 év volt, de túléltük.

Szépen élünk, sok minden sokkal jobb, mint előtte. Őszintébbek, szókimondóbbak vagyunk, nem seprünk a szőnyeg alá dolgokat.


Szerintem úgyis kiderül. Egyenesebb, ha tőled tudja meg, mintha befúj valaki...

2015. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mond el neki! Joga van tudni, hogy tudjon donteni hogy erdemes e ezt meg folytatni vagy sem! Ha akkor volt merszed megcsalni, legyen most merszed vallalni az esetleges kovetkezmenyeket. En sosem tudnam megcsalni a baratnomet....
2015. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Én is jártam igy. Kezdhetném osztani az eszet de nemfogom. Ha megcsaltad valami oka lehetett, semmit nemszámit, hogy mennyit ittál. Számtalanszor voltam olyan részeg mint a p*csa de sose azért csaltam meg a férjem hanem mert oka volt. Majd bevallottam neki, ha eltitkolod neked nem lesz lelkiismeretfurdolásod? Ki tudja lehet megbocsájt, az én férjem is megbocsájtott miután majd szétverte a ferfit akivel megcsaltam. Hidd el nem az ital miatt csaltad meg. Elhiszem, higy szereted de valami hiányzott ha ezt tetted, talán az izgalom, vagy nemtudom. Ha gondolod irj privit.
2015. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azota mi a szitu?
2016. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Akkor igyál és úgy valld be neki, ha az hozza meg a bátorságod. Be is kaptad neki?
2022. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!