Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, ha hármas felállásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, ha hármas felállásnál jobban élveztem a szexet a pasim haverjával, mint a párommal?

Figyelt kérdés
pasim és a haverja, megkért engem hogy hármasba csináljuk. Mivel szeretem a párom, ezért bele mentem. Viszont a pasi barátjával sokkal jobb volt a szex, sokkal jobban élveztem vele mindent. Ez most akkor megcsalás így?
2015. jún. 11. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem, csak szánalmas.
2015. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Irigy pasik válaszára nem vagyok kíváncsi...köszi!!!!
2015. jún. 11. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A párod akarta, ha esetleg ez miatt elhagyod, az is az ő baja lesz :D
2015. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

inkább az a kérdés, hogy miért?

valami testi adottság miatt amin nem/nehezen lehet változtatni?

vagy szimplán jobban odatette magát mint a pasid? ezt meg lehet beszélni

2015. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"valami testi adottság miatt amin nem/nehezen lehet változtatni? "


Igen lehet testi adottság. A páromnak elég nagyon (18 cm), mit nem szeretek.

A párom haverjának, meg 12 cm se volt, sokkal jobban játékos volt a kis méret, jobban élveztem

2015. jún. 11. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok: 31 éves nő vagyok, ez nem jött be. De szerintem akkor is szánalmas, ha egy kapcsolat életben tartásához második pasi kell (ráadásul a párod akarja, hogy mással is legyél, a szeme láttára), és neked ez még jobban is tetszik, mint akivel vagy. Most őszintén: MINEK vagy vele? Simán odadob havernak is közösben, neked meg még jobban is tetszik a másik srác. Szánalmas, mind testileg, mind lelkileg. Nem ér semmit az egész.
2015. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ő...Már miért lenne megcsalás? Hiszen a pasid akarta. Ha ez megcsalás, akkor az lenne a normális, ha nem élvezed? nonszensz...
2015. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

utolsó: az szánalmasabb hogy valaki nem fogja fel hogy vannak fétisek, mindenkit más izgat szexuálisan.


hát, ezzel sajnos nem lehet mit csinálni :/ (viszont ha kisfarkú pasik megtalálják a kérdésed biztos lerohannak majd, hogy hazudsz, készülj fel :D) nem gáz amúgy, ez van, de azért ne csald meg a barátod :)

2015. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

"Irigy pasik válaszára nem vagyok kíváncsi...köszi!!!!"


Én már meg is sárgultam az irigységtől. Tele is veretem ma este az asszonyt a Józsival, hogy lenyugodjak.

2015. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Miért, ha utáltad volna az egészet, és úgy érzed, megerőszakolnak, akkor azt nem érezted volna megcsalásnak?


A hármas szex, tekintve, hogy mindenki jelen van a kapcsolatból és akarja, nem lehet megcsalás. A párod kért meg rá eleve. Az, hogy azért mentél bele, mert szereted, nekem fura mondjuk, de ez az én személyes szocproblémám. Ha élvezted, attól még nem megcsalás. Elvileg ez volt a lényege. Hogy élvezzétek.


Akkor lenne megcsalás, ha ezek után a párod haverjával járnál össze szexelgetni, amire a párod nemhogy áldását nem adja, de még csak nem is tud róla. Na, akkor megcsalás lenne. Így nem az. Nyugi :)

2015. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!