Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hűtlen a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hűtlen a barátnőm ha a fiú "haverjával" találkozik éjszaka és előttem titkolja?

Figyelt kérdés
A barátnőjét kérte hogy falazzon neki.
2015. márc. 29. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Azok kufírcoltak is éjszaka...
2015. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy hűtlen, vagy csak azért titkolja, mert tudja hogy rosszul reagálnál rá ha tudnál róla
2015. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínű. Ha nem lenne mit titkolni, akkor nem titkolná, nem verne át. Persze ez csak akkor igaz, ha egyébként hagysz neki életteret. Mert ha pl. még a legyekre is féltékeny vagy, és tiltod, hogy a barátaival legyen, ha fiúk, akkor megértem. De más esetben elég gázos, és ülj le vele beszélni erről...
2015. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő 2 es válaszát mondja.
2015. márc. 29. 18:23
 5/8 anonim válasza:
Lehet, hogy hutlen, de lehet, hogy csak nem akarja, hogy foloslegesen aggodj, hogy van valami.
2015. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bar mondjuk az az ejszaka eleg gyanus...
2015. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul én mind e közben dolgoztam
2015. márc. 29. 18:25
 8/8 Sándor papa ***** válasza:
Szerinted mit csináltak éjszaka míg te dolgoztál, gondolom legóztak!
2019. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!