Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk/férfiak! Ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha tényleg nagyon szerettek egy lányt/nőt és jó a szex vele, akkor is képesek vagytok/lennétek megcsalni? Van közületek olyan aki SOSEM csalta meg a párját? Így is előjön a gondolat, hogy de jó lenne ezzel meg azzal?

Figyelt kérdés

És mi az a dolog ami arra sarkal titeket, hogy megcsaljátk a párotokat? Egyáltalán nem lenéző kérdés, szóval nem gondolom azt, hogy minden pasi bunkó, szemét, csak kivancsi vagyok.:)

Előre is köszönöm a válaszokazt!:)



2015. jún. 12. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már kevésbé szerettem, és volt már sokkal jobb is a szex, akkor sem csaltam meg, mint ahogy soha senkit. A gondolata akkor jött elő, miután hazudott, érzelmileg zsarolt, hisztizett, elhanyagolt, és több helyzetben is önző volt. Nekem is vannak hibáim, de ez már inkább szakításra sarkallt. Természetesen egy harmonikus, jól működő kapcsolatban eszembe sem jutna :)


F

2015. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:) Hat nyilvan nem arra gondolok amikor a no a hibas... Ami amugy nagyon nagyon sokszor fordul elo.:/ ahogy eszre vettem, altalaban a zsarolos k@rvaknak jutnak az aranyos kisemmizheto pasik. Es azok a nok akik meg normalisak, kapjak a hulye, eloskodo, uralkodas manias pasikat. Eloszor megjatszak magukat aztan kimutatjak a foguk feherjet.:/
2015. jún. 12. 10:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
17 év alatt sohasem és ezután sem
2015. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Ő nem volt k***a, bár voltak érdekes dolgai, és én sem voltam kisemmizhető, mert kb. alig van valamim, de ettől függetlenül igazad van :) Értékelem, hogy nőként is elismered, hogy többször csúszik el a nő viselkedésén a kapcsolat (én is ezt látom ismerőseim között).
2015. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz iránymutatást leszűrni majd a válaszokból.


A megcsalás nem valamiféle képesség vagy elhatározás kérdése, hanem a kísértéseknek, a kapcsolat mennyiségi és minőségi állapotának, egészségügyi előnyöknek vagy éppen korlátoknak, hozott mintának, életkornak és még ezer tényezőnek a függvénye.

2015. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Ilyen férfi nincs! De sokan mondják, hogy nem tennék meg soha!

Van pár tökfej, aki ne meri megtenni, de azok nem férfiak!

Mindig jönnek a bűnös gondolatok!

És általában a gondolatokat tettek követik!

2015. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem amikor nem volt senkim akkor sem feküdtem le azokkal a lányokkal akik felkínálkoztak...szép lányok voltak, de nekem érzelem is kell hozzá...jóban voltam velük, de nekem a kapcsolat szükséges...

a barátnőmet nem csaltam meg, nem is áll szándékomban...


22F

2015. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
52%

engem izgat ha titokban olyat csinálok, ami nagy valószínűséggel nem derül ki


24 éves vagyok, kapcsolatban élek 3 éve, és a 3 év alatt 5-ször megcsaltam a páromat. de csak olyan nőkkel akik 100%ig megbízhatóak, mert őket is kínosan érintené, ha kiderülne, h velem csalják a barátjukat v férjüket


tudom, h sokan undorítónak tartják, de ettől sokkal jobb a sokkal izgalmasabb a szex és az életem

2015. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A hűség az egy döntés , van aki betartja van aki nem...Én személy szerint soha semmilyen körülmények között nem csaltam és csalnék meg senkit... ha baj lenne és nem lehet kijavítani kilépek a kapcsolatból
2015. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az egy fontos szempont, hogy hány éves kapcsolatról beszélünk. Egy szuper év után volt, hogy ellenálltam a tökéletes kísértőnek. De fogalmam sincs, hogy tíz év után mi történt volna hasonló esetben.
2015. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!