Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most járna velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most járna velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe én teljesen bele vagyok zúgva.. és neéha komolyan naphosszákat besuelek vele... és mikor oda juttotam hogy megkerdezzem jarna e velem elotte mondta hogy neki nem ezek a pawa meg vekony sracok tetszenek neki es hat en sem vagyok egy topmodel focista alkat... es mondta hogy a szulei nagyon komolyan veszik ezt es nem engedik meg neki a szulei hogy legyen szeretoje..viszont nyogyon szeretet hianyos... es inkabb nem kerdeztem meg tole hogy jarna e velem viszont mikor ranezek neha neha elpirul.. lehet hogy csak veletlen sokszor egyutt vagyunk egyhelyen mivel az iskolaba mindig egx csoportba raknak alltalaba... es sokszor osszenezunk oran... egyebkent egy nagyon szep lany... csak onbizalom hianya van ... de az eletemet leelnem vele... ! Szerintetek most mi tevo legyek? mennyek oda a szuleihez hogy jonapot ez meg ez van es szeretnek jarni a lanyukkal kockasztassak valami tancs??? bocsi a hibakert mobilon vagyok :)

2014. okt. 24. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt tőle kéne megkérdezned!
2014. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem merem... :( mert felek hogy a baratsagunk oda veszne es az apja megolne de ez is 50-50%
2014. okt. 24. 11:47
 3/4 anonim válasza:

:) Szia :)

Figyelj a visszajelzések alapján ( hogy elpirult mikor összenéztetek ) szerintem tetszel neki :)

Szerintem ne támadd le mondjuk nem tudom mióta folyik közöttetek ez az egész de még ismerd meg egy kicsit jobban! Menjetek el moziba sétálni dumálgatni úgy hogy a szülők tudják kivel van és ez már egy bizalom a szülők fele !!!! Így lehet hogy megismerheted a szüleit is idővel ! Viszont te nem a szerető szerepét töltenéd be az életébe hanem te lennél a párja és ez más ! Ilyen viszont ne legyen a fejedbe hogy félsz mert ha te nem kezdesz el szépen lépegetni vele előre megteszi más és sosem fogod megtudni hogy mi lehetett volna ha ... ! Kétségek között élni viszont nem olyan jó :) Sok sikert én szurkolok :)

2014. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi és ment a zöld pacsi :)!
2014. okt. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!