Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsókolt. Elmondjam a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt. Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Nincs most minden rendben a kapcsolatunkban, éppen újabb esélyt adunk egymásnak. Én akartam véget vetni a kapcsolatnak, mert nem éreztem már úgy, hogy vele akarom leélni az életem, és fairnek sem, hogy ezek után vele maradjak. De párom nem akarta, így megbeszéltük h megpróbáljuk helyrehozni, ami eddig működik is. Többet járunk el otthonról, több időt töltünk együtt, újra próbáljuk kezdeni.

Viszont a munkahelyen az egyik kollégám megcsókolt. Egyszerűen hirtelen odahajolt, megcsókolt, hirtelen nem tudtam hogy mit csináljak, tétováztam, végül visszacsókoltam. Egyetlen csók volt, semmi más. Utánna azt mondta, hogy ezt muszáj volt, mert mivel elutasítottam előtte, ő akart egy csókot. Szimpatikus volt nekem, vonzódtam hozzá, de nem akartam belekeveredni, nem akartam megcsalni a páromat. Döntenem kellett, és rosszul döntöttem, szörnyen érzem magam amiért viszonoztam a csókot és nem ellöktem. Viszont az, hogy bevallom csak a bűntudatomon enyhítene, de páromat összetörné. Mit tegyek?



2015. jún. 16. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak tekinted, el.Mindig légy őszinte. Még ha fáj is. Mindig. 46 / F
2015. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noi333 ***** válasza:
38%
Hát szerintem ez nem akkora nagy baj már úgy értem nem követtél el nagy bűnt én úgy gondolom, hogy ne mondd el ha épp azon dolgoztok, hogy helyre hozzátok a kapcsolatotokat. kár lenne elrontani ez csak kegyes hazugság, illetve nem is hazugság csak nem mondod el neki... próbálj meg ezzel együtt élni bocsáss meg magadnak.
2015. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Noi333 - persze, hülyítse még a csóri gyereket tovább.

Kérdező, szakíts, semmi értelme a jelen helyzetben egymást szopatni.

2015. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen felesleges ezzel sokkolni valakit. Ha meg megcsalnád, akkor az lenne a becsületes, hogy részletesen elsorolod hogy először felülről, aztán hátulról, aztán alulról? Hiszen így pontos, csak. Ugyan már. Szerintem is őszintének kell lenni, de a lényegi információt kell elmondani. Ami ez esetben az, hogy nem megy az újrakezdés, mert más is ugyanolyan vonzó lett.
2015. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noi333 ***** válasza:
36%
látom mindenki lepontozott... de ha adnak egy esélyt maguknak akkor mi értelme elrontani a dolgot? egyszerűen megtörtént ha az illetőnek bűntudata van valószínűleg azt jelenti, hogy megbánta a dolgot mert mondjuk szereti a párját csak egy pillanatra elgyengült...
2015. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De értsd már meg, te háromharminchármas, hogy teljesen fölösleges újrakezdeniük.
2015. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Feri a böszme, szerintem csak nincs párod és irigyled más kapcsolatát.


Kérdező, szerintem meg nem itt kéne feltenni kérdéseket, ahol sok rosszindulatú ember van.


Főleg nem ilyen jellegűt.



Ezt nektek és elsősorban magadnak kell eldöntened, hogy mi legyen.


Ülj le egy csendes szobában, maradj a gondolataiddal, és mérlegelj.

2015. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az hogy egy férfi oda merjen hajolni hozzád és meg merjen csókólni, azért tenned is kellett, szóval a történeted elég kamu. Inkább az igazat ird, és ne ilyen átlátszóan hazudj.
2015. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen ismerkedtünk meg, először csak barátkoztunk. Jól elvoltunk egymással, munkahelyen kívül is beszélgettünk, aztán kezdtem ugy érezni ő már többet gondol az egészbe, és igazam is lett. Megbeszéltük, felhagytunk a dologgal. Nem írtam átlátszó hazugságot, mindössze a sztori szempontjából nem tartottam annyira lényegesnek ezt így részletezni.
2015. jún. 17. 09:17
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

hibáztál, de számomra sokkal érdekesebb, h miért tetted. Oké, most éppen esélyadás van, próbáljátok helyrehozni a dolgokat, de Te egy minimál teketória után VISSZACSÓKOLTÁL egy másik ffit. MIÉRT?

Mert már valószínűleg nem ffi számodra a jelenlegi pasid. Ezen viszont nem tudom mit lehet helyrehozni.

Sztem ezeket a kérdéseket érdemes lenne feltenned magadnak.

Hogy miért is tudott megtörténni mindez.

2015. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!