Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha együtt maradtatok, mi derült ki?

Figyelt kérdés
Egyszeri botlásnak tűnik azóta, vagy további dolgok követték? Kérlek titeket, írjatok valós tapasztalatokat! Köszönöm.

2015. jún. 17. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Megcsalt a parom es megakartam neki bocsajtani, de nem tudtam. Teljesen elhidegultem tole. Tehat nalunk megcsalt, rajottem, es azota kulon vagyunk.
2015. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
annál nincs jobb mikor rájössz! onnantól kezdve "megvan" a dolog és úgy állhatsz bosszút ahogy akarsz!
2015. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
voltál hasonló helyzetbe kérdező?
2015. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

A felesegem megcsalt, sot honapokig viszonyt folytatott, de en is megprobaltam tullepni rajt.

4 eves kisfiunk volt o miatta is, meg szerettem is a felesegem. Barmit probaltunk nem ment meg kb egy evig nyuglodtunk, de nem tudtam felejteni, allandoan az jart a fejemben, az ido sem segitett, igy beadtam a keresetet es elvaltunk.

2015. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs értelme valami általános szabályt keresni arra mi történik egy megcsalás után. Kérdezhetnéd azt is ugyanakkora erővel, hogy veszekedés után együtt maradtatok, mi derült ki? Hát mi, nem sok. Ne önmagában a megcsalást nézd egy kapcsolatban. Legalábbis egy sokéves kapcsolatban ne. Ha 1-2 éven belül már csalnak, akkor ott aligha van értelme folytatni, hacsak nem nagyon gyerekek. Volt amikor nem maradtam, volt amikor maradtam, volt amikor én csaltam és nem hagytak ott. Soha nem a megcsalás volt a döntő, hanem vagy a megcsalás mögötti probléma, vagy a megcsalástól független szempontok.
2015. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem két hét után csaltak meg,az ismerkedési szakaszban.Állítólag csak csók volt,de nem is ez fáj.Hanem az egy hónap hazudgálás.Szakítottunk,újrakezdtük.Azóta lehozná a csillagokat értem,de nem tudok benne bízni.Már két éve kínlódunk.
2015. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 5-ös, jó volt olvasni a szavaid.. én sem tudok szabályszerűségeket találni, hiába tudtam szabályt húzni mindenre, míg a dolgok nem velem történtek. Minden és mindenki különböző. Örülök, hogy más is hajlik erre, s talán így nem csak kifogást keresek. :)

2015. jún. 19. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy picit késő, de azért leírom. :)

a legjobb barátnőmet a párja megcsalta 3 év után. állítólag csak egy csók volt, de ahogy ismerem a srácot, kétlem.. 1 hónapig külön voltak. a srácnak s volt abban az időszakban futókapcsolata, a barátnőmnek is... viszont csodák csodájára, egy nyári napon este azzal hív fel a barátnőm, hogy kibékült az exével.. hát őszintén én megmondtam a véleményem, hogy ez nem jó, meg stb.. tudom, hogy rosszul esett neki, de meg is értette, mivel a barátnők mindig legyenek őszinték. Azóta is együtt vannak a sráccal (és ez már 2 éve).. A sráccal nem vagyok jó viszonyban.. rühellem, a barátnőm is tudja, de megbékélt ezzel a szituval.. Viszont, amióta összejöttek újból, a lányt folyamatosan hívogatja, kérdezgeti hogy mit csinál, merre van, hogy biztos, hogy azt csinálja, amit csinál??? Mivel, hogy egyetemisták vagyunk, a programunk változó.. Ha a barátnőm nem értesíti a barátját a változásról, nagy veszekedés történik..

Gyakran megkérdem tőle, hogy megéri vele? szereti? biztos, hogy hozzá akar menni (a srác elárulta a barátnőmnek, hogy meg akarja kérni a kezét karácsonykor), de ő mindig csak legyint egyet és azt mondja, hogy igen, mert szereti, és hogy valami lesz.

Nagyon sajnálom a barátnőmet, mert szó szerint nem tud semmit sem tenni, a barátja engedélye nélkül (pl. lánybúcsúra nem tudott eljönni a barátnőm), vagy anélkül, hogy tudna róla... és ezt a barátnőm nagyon jól tudja.. de hát szereti és fél a szakítástól. :(

2015. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Megcsalt a barátom huzamosabb ideig,mert nem foglalkoztam vele,tény hogy nem voltak nagy érzelmeim irányában akkoriban,ő meg nem volt biztos a kapcsolatunkban.Megbocsájtottam,bennem nincsenek rossz érzések ezzel kapcsolatban,ritkán jut eszembe,a nővel is beszéltem,rá aztán pont nem vagyok féltékeny,főleg külsőre.A nő azt hitte hogy engem dobni fog a barátom miatta,pedig sokszor mondta a barátom hogy engem szeret.No,hát a nő kikerült a képből.Viszont utána én is elkövettem egy ugyanilyen hibát amiben most benne vagyok,de be fogom fejezni,ezt is úgy gondolom,hogy egy picit jól éreztem mással magam.Lazán kezelem ezeket a helyzeteket,ettől függetlenül szeretjük egymást a barátommal,össze is fogunk házasodni,mással nem tudnék együtt élni.
2015. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
Már hosszabb ideje vagyunk együtt,több mint 15éve,a feleségem kétszer lépett félre,több év különbséggel,de nem titkolta el.Az egyiknél utólag mondta el mert hirtelen csábult el.Reméltem nem lett terhes mert nem védekezett.De szerencsére nem. A másiknál előtte mondta hogy van egy tíz évvel fiatalabb pasi aki tetszik neki,szeretne vele lefeküdni.Nem csináltam nagy ügyet egyikből sem.Akkor esetleg átvert volna.Elmesélte hogy milyen volt.Azóta nem volt más.A gyerekek miatt együtt maradtunk.Vagy inkább egymás mellett.....
2015. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!