Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradtatok valakivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtatok valakivel együtt csak a pénz miatt?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok es 3 eve vagyok kapcsolatba egy fiuval. Az elejen igazi szerelem volt de az utobbi idoben remalomma valt. Nagyon szeret de nagyon sokat veszekszunk , serteget meg ilyenek (ha ideges) tenyeren hordoz kapok tole ajandekokat. En is szeretem csak szerintem megszokasbol. Most van egy masik fiu aki teljesen az ellentete.. Olelget puszilgat csak sajnos sokat van a haverjaival..

Es most nem tudom ki melett dontsek..

Maradjak a biztonsag melett aki tenyleg szeret es probal megadni nekem dolgokat vagy kezdjek bele valami ujba ami nem biztos h sokaig tartana..

Szerintetek ?? Kerlek normalisan valaszoljatok!!!!!!!!



2014. jún. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélgess a jelenlegi pároddal
2014. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Onfeju. Azt hiszi el amit o ki talal maganak.
2014. jún. 17. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
akokr a kérdésed felesleges..:) mert már döntöttél..:)
2014. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretnek is vele maradni meg nem is.

Felek az ujba belekezdeni de vagyok is ra..

Felek h senkitol se fogok ennyit kapni mint a jelenlegi "paromtol"

2014. jún. 17. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, a jelenlegi párodtól mit kapsz? Egy értékes dolgot mondj, amit a jelenlegi párodtól megkaptál!
2014. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!