Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha fb-on kapnál egy kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fb-on kapnál egy kamu felhasználótól levelet, miszerint a párod állitolag megcsal téged, megpróbálnál utánajárni, hogy ki küldhette a levelet?

Figyelt kérdés
Megpróbálnád felderiteni az IP cimet és feljelenteni az illetőt, vagy ilyesmi?
2015. jún. 21. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapnád meg az IP címét és ha proxyt használt, akkor soha a büdös életben nem fogod megtalálni.


Inkább nem beszélnék róla a barátomnak, hanem megpróbálnám ügyesen számon kérni. Ha veszi az akadályt és kiderül, hogy valóban ártatlan, akkor talán elmondom neki, hogy mi történt.


Viszont sokszor nem teljesen alaptalanok az ilyen vádak.


Bár egyszer valaki ráírt az ex barátnőmre, hogy megcsaltam őt egy fiúval. :D Szóval...

2015. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%

1) IP cím semmit sem jelent.

2) Ezért feljelenteni valakit... szerintem a legtöbb amit kapnál, hogy kiröhögnének.

3) NEM KELL FENT LENNI AZON A FOSON és akkor nem történik ilyesmi.

2015. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj te is egy kamuprofilt és írj rá a barátodra, hogy "mit adsz azért, hogy ne mondjam el a barátnődnek, hogy megcsaltad" és nézd meg a reakcióját. :D
2015. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Utánajárni persze. Olyan tényeket, időpontokat, bizonyítékokat kérnék tőle, amivel alátámaszthatja a történetét. Nem az a lényeg, ki küldte a levelet, hanem hogy igaz-e. Nincs okom kételkedni a páromban, de gondolom más sem fogna annyira padlót, ha sejtette volna, hogy meg fogják csalni. Feljelenteni, IP címet lenyomozni ugyan minek? Ha nincs alapja annak, amit írt, akkor kiröhögném, és részemről téma lezárva.
2015. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Ha tudnám, hogy szeretjük egymást, és megvan a kölcsönös bizalom, akkor nem foglalkoznék azzal, hogy ki akarna nekünk keresztbe tenni.
2015. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3. az egyetlen hasznos válasz. XD
2015. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerimtem mindannyian rosszul közelítitek meg a dolgot... Van olyan haverom, barátom, akit tudom hogy csal a párja. Többször eszembe jutott, hogy küldök neki névtelen levelet, mert ha szemtől szemben mondanám, akkor én lennék a farok, mert a párjával is jóban vagyok. meg amúgy sem mernék elé állni ezzel. Szerintem ez esetben a levél íraz egyetlen, aki jót akar, és valószínű tényleg csal.
2015. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem nyomoznék utána,a barátomnak megmutatnám,aztán törölném a kamust.
2015. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8: Úgy legalább tudná, hogy legközelebb mire figyeljen oda.
2015. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akik itt proxyznak, azok hogy tervezték feltörni a Facebook szervereit, hogy megszerezzék a feladó IP címét?

Nem a rendőrségtől vagyok, úgyhogy még leírhatjátok nyugodtan.

2015. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!