Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok válaszát szeretném! Ti szakítanátok azért kamu ürüggyel egy sráccal mert félnétek megmondani az igazat, hogy nem akartok házasságot sem gyereket?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is! 27/f
2015. máj. 29. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én sem akarok házasságot, meg gyereket és ez nem olyasmit, amit eltitkolhat valaki. Szerintem egyszerűbb elmondani és ha az illető elhagyna azért, mert ő akar megérteném. De egy próbát megér. Semmiképp nem kamu ürüggyel menekülnék el.
2015. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy nem. Ez olyan kérdés, amit már a kapcsolat elején tisztázni kell. Már a randizáskor elő szoktam hozni a témát, csak úgy általánosságban. Ha a másik homlokegyenest ellenkezően vélekedik, akkor abból jó eséllyel kapcsolat se lesz.
2015. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ezért miért kell kamuzni? Ez nem bűn, van aki akar, van aki nem. Jobb tisztázni mikor komolyra fordulna a kapcsolat.
2015. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.


L20

2015. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez éppen nem olyan dolog, amit titkolnék és kamu ürügyet találnék ki rá. Egyrészt jól mondták, már az ismerkedési fázisban kiderül, ebből a szempontból azonosak-e az lképzeléseink, de ha mégsem, hát ezt is mondanám.
2015. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan tisztáznám a dolgot,hogy nem szeretnék sem házasságot sem gyereket!Az őszinteség minden szinten pozitívum!Kamu mellébeszéléseknek semmi értelme.
2015. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kellene kamu ürügyet gyártani, mikor ez kb. az egyik legerősebb indok, ami tönkretehet egy kapcsolatot. Ha jövőbeli tervek nem egyeznek, akkor nincs közös jövő. Szerintem inkább pont ezt a szöveget szokták ürügynek használni azok az emberek, akik félnek bevallani, hogy egyszerűen csak megunták a kapcsolatot. 20 évesen, mikor az akkor párom házasságot és gyereket akart, akkor sem tartottam szégyennek emiatt szakítani, sokkal rosszabb húzni egymás idejét, mikor tudod, hogy nem adhatod meg azt, amiért melletted van. 30N
2015. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, én az ilyen dolgokat az elején tisztázom a párommal. :)

20L

2015. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra ez fura, nekem természetes, hogy a világ fontosabb dolgaival kapcsolatban a barátaim és a családom is tudja az álláspontomat, nem csak a párom. Tehát előre tudná, hogy nem akarok gyereket és házasságot.
2015. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ezt a kapcsolat elején,közben kell tisztázni ki mit szeretne ,hogy ne csalódjanak egymásban

ebben nincsen semmi sem amit nem lehetne elmondani illetve titkolnia kellene valamelyiknek!

2015. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!