Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha fb-on kapnál egy kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fb-on kapnál egy kamu felhasználótól levelet, miszerint a párod állitolag megcsal téged, megpróbálnál utánajárni, hogy ki küldhette a levelet?

Figyelt kérdés
Megpróbálnád felderiteni az IP cimet és feljelenteni az illetőt, vagy ilyesmi?
2015. jún. 21. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
baaazz...a 3-as elég jót írt amúgy :D döbbenet, hogy nekem nem jutott eszembe
2015. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Huhh.. nekem volt ilyen, tizen X évvel ezelőtt (még nem FB-on), én lettem meggyanúsítva. Kinyomoztuk, tisztáztunk engem (az akkori párom jobban hitt egy ismeretlennek, mint nekem), de már nem emlékszem pontosan, hogy ki volt az és miért csinálta.
2015. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A #3as nagyon jót írt. Én is ezt csinálnám. A levél küldőjétől közben próbálnék bizonyítékot szerezni.
2015. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem a kuldonek probalnek utanajarni, hanem az egeszet elmeselnem a paromnak es megkerdeznem mi a velemenye.

Ha megcsal akkor azt fofod erezni a reakciojan (pl. verig sertodik es visszatamad, tulsagosan elbagatelizalja stb.)

Elotte gondold at, hogy az utobbi idobe nem valtozott e meg a viselkedese pl. tulora, mashol alvasok, sok emilezes, smsezes vagy telefonalaskor arrebb vonul vagy barmilyen szokasa ami uj vagy eluto es lehet magad is rajossz.

Az illetonek vissza lehetne irni, hogy koszi megkerdezted a parod de azt felelte nem szoval le lehet szallni rolatok. Erre lehet fog bizonyitekokat kuldeni vagy eltunik mert tenyleg csak szorakozott.

2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2-es :D Ez a legjobb ötlet szerintem.

Esetleg ha már ugyis van kamu profilod, meg is probálhatod elhivni randizni :)

2015. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3-ast akartam :(
2015. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!