Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek egy ilyen szituba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen szituban a helyemben? (netes társkeresés)

Figyelt kérdés
Szóval minap belefutottam valakibe a neten, cseréltünk arcképet, előbb ő küldött, utána én. Ahogy én elküldtem, azonnal letiltott ott a társkeresőn. Emailen még tudtam neki írni, mert cseréltünk címet. Megkérdeztem tőle miért tiltott így le. Azt válaszolta kamus vagyok és nem is ez az igazi nevem. Nekem ő abszolút nem simerős, sem képről, sem kor alapján, de mégcsak ilyen nevű ismerősöm sincs egyáltalán. Szeretnék a végére járni ki lehet ő. Már arra is gondoltam, hogy kamuzhatott a koráról, nevéről, és nem is ő van a képen amit küldött. Lehet valamelyik exem felismert és hirtelen így reagált... Más ötletem nincs. Ti hogy járnátok ennek a végére? Nagyon bosszant a dolog..

2015. jún. 5. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi?
2015. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem vagy az esete, és ezzel akart lekoptatni?
2015. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nő, ő férfi... Bár a kérés szempontjából szerintem nem fontos a nemünk...
2015. jún. 5. 10:01
 4/14 anonim ***** válasza:

De fontos. Így gőzöm sincs...


fordított esetben lett volna tippem.

2015. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És mi lett volna az a tipp?
2015. jún. 5. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem jössz be a nőnek. Nőknél ugyanis valami ilyesmi szokott lenni a reakció, ha nem jön be neki a pasi.
2015. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert egy pasi nem tehetné ugyanezt? Állította hogy ismer... Hát én nem ismerem őt. Akárhogy nézegetem a fényképét azóta gyakran, mégcsak nem is ugrik be róla senki. Teljesen idegen az arca. Ha mégis az ismerősöm lenne, akkor ő hazudott mind a koráról, mind a nevéről és a képen sem ő van. De minek ismerkedik valaki kamu adatokkal/képekkel? Nagyon idegesít, hogy ki lehet ő, valóban ismer-e és ha igen, akkor honnan.
2015. jún. 5. 10:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Én már 1001 pofont kaptam netes társkeresőkön (férfiként).


Ez van. Nem kell ezzel foglalkozni. Hidd el lehetett volna rosszabb is...


pl. amit a nők szoktak még csinálni: van egy-két randi. jót beszélgettek, megállapodtok a folytatásban, majd szó nélkül eltűnik. Úgy hogy emailre és sms-re sem válaszol.


Mit szóltál volna, ha ezt egy pasi játssza el veled?


Nem szabad piti dolgokon kiakadni.

2015. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De abban igaza volt, hogy nem az igazi keresztnevemmel mutatkoztam be. Erre mégis hogy jött rá, ha nem ismer és csak így akart lerázni? Én télleg nem ismerem őt, de akkor ő honnan tudja hogy az nem az igazi nevem? Ezért idegesít ez ennyire.
2015. jún. 5. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy google képkeresőbe betette a képed, is kidobta névvel együtt, hogy ki vagy.


Amúgy nem értem miért kell kamu névvel társkeresőzni...

2015. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!