Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk ti mit tennétek ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek ha ilyen helyzet alakulna ki?

Figyelt kérdés
Van fél éve barátnőm és kint van minden közösségi oldalon szinte hogy vele vagyok kapcsolatban.Viszont van egy lány aki mindig ír nekem hogy nem megyek e át hozzá.Ő szintén tudja hogy ki a barátnőm de nem ismerik egymást.Én nagyon átmennék a másik lányhoz de borzasztóan félek hogy kiderül és nem szeretném hogy szakítson velem a barátnőm szóval ennyit nem ér.Viszont ha tudnám hogy nem derül ki biztos belemennék a dologba.Az jutott még eszembe hogy mi van ha átmegyek hozzá tegyük fel szexelek vele és elmondja a barátnőmnek.Vagy pedig többet akar majd tőlem és elküldi a barátnőmnek a beszélgetéseket vagy bármi más.Ti mit tennétek?20/f
2015. jún. 30. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szóval nem szereted annyira a mostani barátnőd (mert ha ezt megtennéd vele akkor nem).

Inkább szakíts a barátnőddel, menj át a csajhoz aki amúgy írogat neked pedig tudja van barátnőd, és dugjatok nagyokat!

A barátnőd meg jól ellesz nélküled! Talán talál egy olyat akinek nem azon jár az esze hogy csalhatná meg...

2015. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szakíts a barátnőddel, igazi gerinctelen fajta vagy.
2015. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Szakítanék a barátnőmmel, és csak utána gondolkoznék el, azon, hogy kit és hogyan dugjak meg.

Gerinc, tudod...

2015. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem megy, ne álj ellen,de legyen gerinced. 46/F
2015. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TallandThin Boy ***** válasza:
De miért kell neked két nő? Egyszerre csak egy, ne legyél már ekkora féreg.
2015. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyzet lehetséges nyeresége: szexelsz egy (vagy több) kellemeset.


A helyzet lehetséges vesztesége: kiderül a dolog, és a barátnőd, akit szeretsz, talán szakít veled. De ha nem is, nagyon szomorú lesz.


Mérlegelned kell, vállalod-e a kockázatot.

2015. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű szituban...de talán segíthetek. Küld el nekem a másik lány elérhetőségét priviben és én letesztelem neked, milyen az ágyban, azaz érdemes-e vele összebújni. Na mit szólsz?:-)
2015. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gerinctelen, suttyó alak vagy, mit szépítsem. Szakíts a barátnőddel, hadd találjon egy igazi férfit, aztán menj, dugd meg a másik csajt, és légy boldog. Undorító egy ember vagy, de te tudod.
2015. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!