Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtegyem vagy ne? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne? Többi lent

Figyelt kérdés
Ismét érdekes helyzetbe kerültem. 22 éves fiú vagyok, még szűz és van egy nagyon jó barátom, aki most szakított a barátnőjével. A barátnőjével is nagyon jóban vagyok, minden nap beszélek vele és az utóbbi időben kezdtem úgy érezni mintha vonzódna hozzám. Most szakítottak, mert a srác már nem szereti a lányt, de a lány még mindig szereti a srácot, ennek ellenére elég egyértelműen célozgat arra, hogy velem szeretne lenni. Én nem érzek semmit a lány iránt és a srácot nagyon tisztelem, viszont azt mondta már nem szereti a lányt egyáltalán. Mivel még szűz vagyok ezért könnyen kihasználhatnám a lehetőséget, de úgy érzem nem lenne gerinces dolog a sráccal szemben, még akkor sem ha szakítottak. Kicsit úgy érzem, hogy kihasználom a lányt, viszont ő is erre vágyik. Attól is félek, ha megteszem akkor beleszeretnék, vagy ő belém és egyiken sem szeretnénk, hogy érzelmek alakuljanak ki. Megbeszéltük, hogy senkinek nem lenne jó ha összejönnénk, én sem szeretném. Szerintetek megtegyem vagy ne?

2015. júl. 10. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Répázd meg jól, és dobjad
2015. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
most én is így vagyok mint te :D sexuáld meg eztán lesz ami lesz
2015. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dreed ***** válasza:

én is voltam így.A legrosszabb hogy én is megakartam..

de szerencsémre nem tettem meg,mert tudtam hogy gerinctelenség lenne.Nem tudtam megtenni. Aki még ad magára valamit,az nem fog kihasználni ismerőst. :)

2015. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
A barátaim női tabuk még szakítás után is! Ne legyél gyökér, amire készülsz az árulás!
2015. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért árulás? Fejtsd ki kérlek.
2015. júl. 10. 20:38
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz szavakba önteni, mifelénk ez a szabály és felér egy árulással. Van még nő bőven. Akit tisztelsz, annak a nője tabu járásukban és utána is.
2015. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A barátodnak nem esne jól,hogy pont veled jött össze. Mégha csak 1 dugás is.
2015. júl. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A lány csak össze van zavarodva, vagy veled akarja féltékennnyé tenni a haverod. Ha nálatokszent abarátság akk ne hagyd magad. Ha 1-2hónap múlva folytatja akkor tényleg bejösz neki. De egy ilyen korai szakítás után összejönni a haverod exével tönkreteheti a barátságotokat és lehet a csaj is csak kihasználna.

20/L

2015. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Alap, hogy tedd meg. Ha igazi barátod nem lesz gáz.
2015. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy haver csaja tabu...

...kivéve, ha még nem volt meg. :D


30 éves, korrekt, a barátait tisztelő, ezért a csajaival nem kezdő srác vagyok. DE HA 22 ÉVESEN MÉG SZŰZ VAGY, ESZEDBE NE JUSSON KIHAGYNI AZ ALKALMAT!!! Mondd majd el a cimbidnek, hogy sokat agyaltál, tudtad, hogy nem helyes, komoly bűntudatod van, de ilyen helyzetben ezt nem lehetett kihagyni. Meg fogja érteni, ha normális arc. ;)

2015. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!