Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem, ne tegyem?! 14l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem, ne tegyem?! 14l

Figyelt kérdés

szóval..van egy fiú osztálytársam akit már általános óta ismerek,és egy gimibe is járunk. nagyon jó kapcsolatunk van,sokat beszélünk,jól kijövünk egymással. én úgy érzem bejövök neki,de nem tudom biztosra,mások szerint is a környezetemből,de lehet hogy csak beképzelem.

na a lényeg,hogy én már lépni szeretnék,ha már ő nem lép,mert nem bírom ezt a se veled se nélküled állapotot.

most kaptam egy adrenalin löketet,és úgy határoztam hogy még a héten elhívom sétálni,és ott tisztázom vele,hogy mi van/mi legyen kettőnk között. esetleg megcsókolnám,hogy bátorságot öntsek belé:)

de nem tudom hogyan fogadná,szerintetek megtegyem? vagy inkább hagyjam? a csókkal mi legyen?

azt tudni kell,hogy még egyikőnk sem csókolózott..



2015. jan. 23. 01:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Ne tedd! Túl fiatal vagyok a halálodhoz!
2015. jan. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jó ötlet.

Hajrá. :)

2015. jan. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a csókban semmi rossz nincs.

1. eset: Sétáltok, témára közelítesz szóban, leültök, nevén szólítod és romantikus, elhaló hangon megkéred, hogy csókoljon meg.

2. eset: Sétáltok, leültök, konkretizálsz kettőtökkel kapcsolatban, eléje tárod, hogy te mit érzel és felszólítod, hogy nyilatkozzon. Nyilatkozik. Pozitív Megcsókolod.

3. eset: Sétáltok, leültök, konkretizálsz kettőtökkel kapcsolatban, eléje tárod, hogy te mit érzel és felszólítod, hogy nyilatkozzon. Nem nyilatkozik. (bátortalan) Romantikus, elhaló hangon mondod, hogy szeretnéd megcsókolni.

4. eset: Te is találj ki valamit... ;-)

2015. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

14 evesen ne ez legyen a legnagyobb problemad.

Fiuzni meg boven raersz (nem erdekelnek az ellenvelemenyek, ez a szubjektiv velemenyem es kesz).


Ha megfogadsz egy jo tanacsot, lany letedre ne te menj egy fiu utan, ne te akard felszedni.


Ha igazan fontos vagy neki, akkor majd o lepni fog hidd el.

2015. jan. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csináld
2015. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem nem kell kipattintanod a témát, nyugodtan adj neki jeleket meg lehetőséget, de legyen ő az aki végül lép, egyrészt ennyi kell a "férfias" önbecsülésének, másrészt sokkal jobban fogja érezni magát ő is, te is, ha mindketten tesztek egymásért, ha egyensúlyban marad a befektetett "energia". Néhány tipp, hogy mit tehetsz:

[link]

Hajrá! ;)

2015. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, majd lép, ha akar tőled valamit. Nekem anno teledumálták a fejem, hoyg kezdeményezzek és én jöttem ki belőle hülyén, mert nem tudtam, hogy a fiú már rámozdult valaki másra.Pedig a kezem is megfogta, meg a derekam is, azt hittem, bejövök neki, jókat dumáltunk. Azelőtt és azóta sem kezdeményeztem sosem és nem is fogok. Később, mikor rájött, hogy nem vagyok az aa rámenős elnézést kért a félreérthetőségéért.
2015. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nos, miután ő az osztálytársad, ő is 14 éves lehet, és még nem találta meg a tökeit. Ha akarsz tőle valamit, neked kell lépned.

Viszont jól gondolod meg, mert hamarosan úgyis vége lesz, és baromi szar dolog 4 évig egy osztályba járni a volt pasiddal.

2015. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
14 éves lovászfiú :D
2015. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Isten ments!!! Lehet, neki meg sem fordul a fejében, hogy "elcsábítson". És különben is ne egy nő kezdeményezzen, a fiúk nem szeretik az ilyesmit, még ha belemennek, akkor sem, egy idő után dobják az ilyen nőket.
2015. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!