Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtegyem vagy ne? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne? Többi lent

Figyelt kérdés
Ismét érdekes helyzetbe kerültem. 22 éves fiú vagyok, még szűz és van egy nagyon jó barátom, aki most szakított a barátnőjével. A barátnőjével is nagyon jóban vagyok, minden nap beszélek vele és az utóbbi időben kezdtem úgy érezni mintha vonzódna hozzám. Most szakítottak, mert a srác már nem szereti a lányt, de a lány még mindig szereti a srácot, ennek ellenére elég egyértelműen célozgat arra, hogy velem szeretne lenni. Én nem érzek semmit a lány iránt és a srácot nagyon tisztelem, viszont azt mondta már nem szereti a lányt egyáltalán. Mivel még szűz vagyok ezért könnyen kihasználhatnám a lehetőséget, de úgy érzem nem lenne gerinces dolog a sráccal szemben, még akkor sem ha szakítottak. Kicsit úgy érzem, hogy kihasználom a lányt, viszont ő is erre vágyik. Attól is félek, ha megteszem akkor beleszeretnék, vagy ő belém és egyiken sem szeretnénk, hogy érzelmek alakuljanak ki. Megbeszéltük, hogy senkinek nem lenne jó ha összejönnénk, én sem szeretném. Szerintetek megtegyem vagy ne?

2015. júl. 10. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Most nézem, hogy ez már régi sztori. Mi volt? Jó volt? :)

2015. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Megtettük. Többször is. Nem volt jó. Megbántam, mert nem éreztem semmit iránta ráadásul ki is derült, mert a csaj elmondta neki (???). Ezért most a srác nem akar velem beszélni, amit teljesen meg is értek. A csajjal egyiken se beszélünk.
2015. aug. 4. 19:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Aranyszabály: házi nyúlra nem lövünk!
2015. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csaj van ezer, de barát az nem sok!! Gondold meg lehet a csaj dob mert féltékenyé akarja tenni a volt pasiját, és a barátod is csalódik majd benned , és ő sem lesz neked!! Megérné?
2015. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért az fura, hogy sem a kérdezőnek, sem a válaszolóknak nem tűnt fel, hogy ez itt a Felnőtt párkapcsolatok kategória.
2015. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Döngesd meg, egy patront megér!
2015. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ember. Miért nem beszélsz a haveroddal? ha ő bele megy, nem haragudna akkor hajrá. ne legyél már noob :D
2016. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!