Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ikertestvérem mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ikertestvérem mindenben jobb nálam. Most végre győzhetnék. Megtegyem, vagy ne? (több lent)

Figyelt kérdés
Én és az ikertestvérem ugyanúgy nézünk ki, de ő mintha mindig jobb lenne valamiben. Gyönyörű, hosszú, szőke hajam van, de az övé szebb és hosszabb. Tényleg nagyon jó az alakom, de az övé még jobb. Okos vagyok, négyes ötös tanuló, de ő a fizika kivételével mindenből ötös. Csak egy két ember van az osztályból, aki nem a barátom. Találjátok ki: őt mindenki szereti! Ő a kedvenc gyerek! Persze,én most szakítottam a pasimmal, de ők együtt vannak az övével. A srác baromi helyes. És most, kb egy perce, a pasija lesmárolt. Ha folytatom, akkor AZ lesz a vége, és ők szakítanak. A pasi az kb most mondta, hogy én mindig is jobban tetszettem neki. Most kell döntenem, a fürdőben vagyok, és írok! Kérlek segítsetek, mit csináljak?

#az ikertesóm pasija
2015. jan. 22. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
NE csináld meg! Koptasd le, mert különben nem tudsz majd a testvéred szemébe és a tükörbe nézni bűntudat nélkül. Beszéld meg a tesóddal. Ez nem győzelem lenne.
2015. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy egész ötletesnek tűnő kamu.


Ki az a hülye csaj, aki ilyen helyzetben egyből kérdést írna ki a GYK-n?

2015. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Necsinald. Mondd tesodnak hogy dobja ki a sracot.
2015. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoval a srac ossze akarja hozni az ikrekkel valo szexet akar kulon is hat itt te nem ledzel gyoztes
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz kamu. Viszont a tanulmányaimból kiindulva nem létezik, hogy egy iker mindenben jobb legyen a másiknál.
2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!