Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás mennyire súlyos tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mennyire súlyos tett?

Figyelt kérdés

[24 éves vagyok]

Fiatalabb koromban is szerettem ismerkedni, új embereket megismerni, de amikor találtam valakit aki végre kapcsolatban lenne velem, valamiért folytattam az ismerkedést, a párkapcsolat túlságosan kötött. Az ismerkedésnek nyilván megcsalás lett a vége mindig, majd újabb megcsalás. Jelenleg ott tartok, hogy lassan 1 hónapja párkapcsolatban élek és többször is megtörtént a megcsalás, amire nyilván nem vagyok büszke, de a kérdésem az lenne, hogy ez mennyire súlyos tett? Hogy csak testi megcsalás ez vagy érzelmi is, nem tudom. Mindig azt érzem, hogy azt 'szeretem' a legjobban akivel épp meghittebb lesz a beszélgetés, együttlét.


[A nememet nem írnám meg, mert elképzelhető, hogy befolyásolná a válaszokat, a megcsalás súlyossága most legyen egyenlő súlyú mindkét nemre vonatkozóan]


Előre is köszi a válaszokat!



2015. júl. 11. 11:54
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
100%

nagyon

még nem találtad meg azt akit igazán szeretsz,mert akkor ez fel se merül

2015. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Minden megcsalás, megcsalás, még testiség nélkül is.

Komolyan, ennyire nem szereted a párodat, hogy nem tudnál megállapodni mellette? Akkor minek létesítesz kapcsolatot? Minek ismerkedsz, ha kapcsolatban vagy? Ez nálad valami betegség? Ha nem vagy rá büszke, akkor mi a jó fenének csinálod ezt folyton?


A megcsalás a gyáva emberek fegyvere, akik nem akarnak kilépni a kapcsolatból, boldogtalanok benne, de szórakozásból inkább mással töltik az idejüket. És képtelenek megmondani a párjuknak, hogy bocsi, ez így már nem működik.

De nem baj, az élet úgyis visszaadja azoknak a rosszat, amit a másikkal tettek.


Egyébként meg egyszerűbb lenne megmondani azoknak a partnereknek, akikkel vagy, hogy nem akarsz tőlük kapcsolatot, mert amit te művelsz az gerinctelenség, gyávaság, tiszteletlenség, egoista önző viselkedés.


Változtass rajta, ha egyszer nem akarsz nagyon pofára esni!

2015. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit teszel, az értékelhetetlenné tesz téged emberileg. Mennyire súlyos tett? Nyilván tudod, hiszen nem csinálnád titokban, ha nem tartanád elítélendőnek. Minek neked párkapcsolat, ha képtelen vagy kitartani bárki mellett? Szakemberhez kellene fordulnod, mert olyan szinten függsz mások elfogadásától, hogy nincsenek önálló döntéseid, gátlásaid, azt teszed, amit elvárnak tőled, vagy egy jó szóra is képes vagy elolvadni. Nincs tartásod, nincs önbecsülésed, és nincs benned tisztelet, önzetlenség, őszinte szeretet, úgyhogy nem vagy alkalmas párkapcsolatra. Tedd helyre magad pszichológussal, mielőtt tönkretennél másokat érzelmileg a saját önös érdekeid miatt.
2015. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagy! ;) ez már az írásodból is kiderül! ;)
2015. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Bottal se nyúlnék ilyen emberhez. 1 hónapot maszti nélkül kibírok, te meg megcsalás nélkül se??! Röhej.


Lehet másokkal kefélni sőt a fél várossal is, nyugodtan. HA!! tudja és benne van a partner.


Önző ember vagy 0 tisztelettel a partnered iránt. A szeretet szikrája pedig fel se merül.

2015. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

mindegy milyen nemű vagy, a megcsalás sosem elfogadható

de ha tudod magadról, hogy a párkapcsolat nem neked való, mert úgyse lennél hűséges, minek mész bele?

ezzel csak a másikat bántod

vagy akkor keress nyitott kapcsolatot, de ez a többször is megcsalod titokban dolog nagyon nem jó

2015. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, igen a 4. válaszoló helyesen megfejtette, így már nem is titkolom.:p


De nem mondanám magam rbancnak vagy hasonló, egyszer volt egy férfi akit tényleg megakartam kapni nem csak a külsőség fogott meg benne kezdetben, és ő elég keményen visszautasított ráadásul az ágyban, hiába a modell alkat de kb. utalt is rá, hogy ő a nagyobbat szereti..

Gondolhatjátok, hogy ez hogy esett, azóta próbálom visszaszerezni az önbizalmam...Na de nem sajnáltatni akarom magam, már én is romlott ember lettem, de legalább szembesültem vele így változtathatok még rajta, talán tényleg jobb lesz mihamarabb lezárni a párkapcsolatom és elgondolkodni hogy mit akarok..

kösz a válaszokat, nem vettem sértésnek a beolvasásokat, mert valamennyire igaz.

2015. júl. 11. 12:47
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Annyi eszed nincs hogy neked hogy esne?

A fajtád miatt gondolkodtam több mint egy évig hogy akarok e komolyat, hogy minek legyek hűséges. A kivételek jó része is egy 10 éven belül megteszi, okádok tőlük, csak sajna nem buknak le mert egyszer vagy ritkán teszik, aztán bánják, kösz szépen, sokra megyek majd vele hogy bánni fogja. Ne tegye! Mért nem lehet felfogni hogy nem utólag kell nyavajogni hanem nem kell megtenni.

2015. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Attól még hogy te nem tartod magad r*ibinek, attól még az vagy. 1 hónapja van pasid, de már többször megcsaltad? Te jó ég, akkor mi a francnak neked kapcsolat, ha ennyi minimális tisztelet és tartás sincs benned, hogy ne csald agyba-főbe azt, akit elvileg szeretsz, hisz gondolom nem csak viccből vagy vele.

Az ilyennek tényleg nem való párkapcsolat, ezzel csak a másikat bántod, kíváncsi vagyok neked hogy esne, ha téged csalna a pasid össze-vissza. Biztos örülnél neki.

Ha meg nem vagy rá büszke, akkor változtass rajta. Ennyi, szerintem nem nagy tudomány nem szétnyitni a lábad úton-útfélen.

2015. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kelemen Kabátban válasza:
nézd a kék fényt, és bűnügyi filmeket, majd megtudod milyen indulatokat vált ki....
2015. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!