Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás mennyire súlyos tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mennyire súlyos tett?

Figyelt kérdés

[24 éves vagyok]

Fiatalabb koromban is szerettem ismerkedni, új embereket megismerni, de amikor találtam valakit aki végre kapcsolatban lenne velem, valamiért folytattam az ismerkedést, a párkapcsolat túlságosan kötött. Az ismerkedésnek nyilván megcsalás lett a vége mindig, majd újabb megcsalás. Jelenleg ott tartok, hogy lassan 1 hónapja párkapcsolatban élek és többször is megtörtént a megcsalás, amire nyilván nem vagyok büszke, de a kérdésem az lenne, hogy ez mennyire súlyos tett? Hogy csak testi megcsalás ez vagy érzelmi is, nem tudom. Mindig azt érzem, hogy azt 'szeretem' a legjobban akivel épp meghittebb lesz a beszélgetés, együttlét.


[A nememet nem írnám meg, mert elképzelhető, hogy befolyásolná a válaszokat, a megcsalás súlyossága most legyen egyenlő súlyú mindkét nemre vonatkozóan]


Előre is köszi a válaszokat!



2015. júl. 11. 11:54
1 2
 11/16 Kelemen Kabátban válasza:
Szerintem nő vagy, 100%!Továbbá nagyon beteg,mert aki az első hónapban többször megcsalja a párját, annak még kutyát sem adnék.Szakmát kéne váltanod,a legősibb mesterségre alkalmasnak születtél.
2015. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lehet nem neveznéd magad ribinek de mindenki tudja hogy az vagy :D
2015. júl. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Lehet jogos ha elég szemét veled a párod, szóval van aki megérdemli, nem mindegy mért teszed.

Minek mondjak le az élvezetekről egy olyan párom kedvéért aki nem értékel és szeret eléggé, meg rosszul bánik velem?

Otthagyni meg nem mindig érdemes, kevés a normális, jobbat nem biztos hogy tud mindenki találni.

2015. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
egyetéretek veled XLaci, én is így vagyok vele, kell az élvezet, de a párkapcsolat is. Szerintem a megcsalás akkor súlyos igazából ha a párkapcsolat végét is elhozza,emberek vagyunk egy életünk van,miért ne szexelhetnénk több emberrel párkapcsolatban?? A haladó gondolkodású emberek tudják ezt az érzést felfogni igazán, új embereket megismerni -élmény, akárcsak új emberekkel szexelni.
2015. júl. 19. 14:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem azt állítom hogy meg fogom csalni a jövőbeni barátnőm, csak ha elhanyagol akkor lehet, hogy igen.

Erősen fontolgatom hogy kipróbáljak egy nyitott kapcsolatot, járás lenne csak szabad szexel, azt hiszem így boldogabb lennék, nem kéne aggódnom hogy csal e a párom, mert szabadna neki is, nekem is, és az úgy nem számít csalásnak, mert meg van engedve.

2015. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem fogom elolvasni a válaszokat, de szerintem sürgősen szakíts a pároddal! Nem érdemli meg, hogy húzd az idejét, ha nem csak ő kell. Majd akkor kezdj komoly kapcsolatba, ha már benőtt a fejed lágya és rájössz, hogy nem h*lye kis 16 éves vagy! (Bár szerintem akkor sem elfogadható ez a fajta feküdjünk össze mindenkivel életvitel!)
2016. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!