Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már, hogy megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy megbocsájtottatok a párotoknak, ha megcsalt? Mennyire volt súlyos a dolog?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat kérnék, nem üres fecsegést, ha lehet. Ez nem egy olyan téma, amit el tud képzelni olyan, akivel még nem történt meg.


Köszönöm.



2014. dec. 29. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtottam.


A bizalom oda.

2014. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
S mióta bírod ezt a helyzetet? Hogy vagy? Azóta is együtt vagytok?
2014. dec. 29. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha csaj csal meg,az csunya dolog,dobni kell a csajt.

Ha a pasi csal meg,nem olyan nagy gond.

2014. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lelouch88 válasza:
elő, de nagyon megbántam, én is meg ő is, mert megbocsájtani megbocsájthatsz, de el nem felejtheted, a tüske ott lesz benned, és szúrni fog, eszedbe fog jutni egy csomószor, minden kisebb veszekedésnél, ha nem is csinált semmi rosszat, és felemészti a kapcsolatotokat, legalábbis velem történt ilyen, többször is, és én amondó vagyok hogy ha már megcsalt akkor az nem is volt/lesz jó kapcsolat, bár azért a körülményeket nemártana tudni mert nemmindegy milyen megcsalás
2014. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
Meg, azaz csak próbáltam, de soha többé nem lett olyan, mint volt. Hiába küzdött újra a bizalmamért, hiába tett meg mindent... Akarva akaratlanul is beindult bennem a vezérhangya. Még 2 évig húztuk így.
2014. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mire észbe kapott - hónapok után-, addigra én már túl voltam rajta, lett is új párom.

Ha az első 3 hétben jött volna vissza, visszafogadta volna, így viszont nem.

2015. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
3. Akaszd fel magad... Semmi ész érvet nem tudsz felmutatni az idióta válaszod mellett.
2015. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,előfordult,pedig elég súlyos eset volt.De nem akartam felrúgni mindent.
2015. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megbocsàjtotram a csajomnak, de csak a pènze miatt! Ez a büntetèse!
2020. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!