Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Többszöri megcsalás és lebukás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri megcsalás és lebukás után mennyire lehet hosszútávú, boldog a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, hanem az édestestvéremről. Nekem megvan a véleményem a kapcsolatról, és ha kell, meg is mutatom majd neki a válaszokat.


5.5 év után szakítottak a párjával, mert már sokadjára derült ki hogy a párja megcsalta őt, sőt, viszonya volt több nővel. 5.5 év alatt többször volt mosolyszünet köztük, sok volt a veszekedés emiatt is, más miatt is.


Szakítás után többször beszéltek, szinte mindennap telefonon, volt hogy találkoztak is. A testvéremnek kellett volna lezárnia ezt végleg, de szerette a párját, igazából hagyta hogy fusson utána az exe, majd egy bő fél év múlva a pasi választás elé állította őt, adott neki 2 hét gondolkodási időt hogy döntse el, újrakezdik, vagy nem, mert ő akkor új életet kezd.

Voltam olyan jófej és beszéltem a pasival négyszemközt, hogy legyen őszinte, és mit akar valójában. Azt felelte hogy nem tudja mi lenne a jó, kezdjék újra, vagy ne, majd mire megkérdeztem hogy nem csak megszokás érzése van benne a testvérem iránt, azt felelte, hogy lehet.


Úgy döntöttek hogy megpróbálják újrakezdeni, kibékülnek, és a szakításuk után 1 évvel már együtt is voltak.

Tavaly ilyenkor békültek ki, azóta együtt vannak.

A testvéremmel 1x beszéltem azóta, és a kérdésemre hogy hogy vannak azt felelte, hogy jól vannak, köszönik.



Létezhet hogy sok megcsalás után egy pár kitud békülni és harmonikus, boldog kapcsolatban élni tovább? Már 1 éve újra együtt vannak...


2015. júl. 12. 11:32
 1/7 Lajtai László ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy az igazi őszinte bizalmat már nem lehet megszerezni megcsalás után. Úgy lehet tenni mintha elfejtené az ember, és sokan el is hiszik,hogy többé nem csalják őket. De valahol mindig ott motoszkál a gondolt,hogy megint meg fog történni.


A másik dolog,hogy aki egyszer csal az mindig csal. És a fickó nem is egyszer tette meg.

2015. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akiknél működik a nyílt kapcsolat is, vagy a "külön töltött napok" rendszer, tehát elképzelhető. Lehet, hogy a testvéred először nem viselte a megcsalásokat, de már hozzászokott, máshogy látja, kitapasztalta, hogy tulajdonképpen nem történik semmi. Így működhet, Ha abban bízik, hogy ezentúl nem csalja meg soha, az rossz ötlet, nincs túl nagy esélye, maximum ritkulni fog.
2015. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Még pedig azért nem, mert ha hűséges maradna is, a nő most már mindig gyanakodni fog, ha késik, ha nem mondja el hol volt stb. Vagyis még ha meg is változik a pasi (amire kicsi az esély, nem szoktak) akkor sem lesz a nő maradéktalanul boldog. Sajnos.
2015. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Lehet hosszútávú, boldog a párkapcsolat csak épp MÁS EMBERREL...Ha egyszer megcsalta, máskor is meg fogja csalni, s komolyan nem normális az olyan nő, aki ezt elnézi. Aztán majd tíz év házasság után rájön, hogy mennyire elrontotta, de akkor már késő lesz...
2015. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a kapcsolatnak VÉGE!!!

Minél később annál fájdalmasabb lesz!!!!!

2015. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valami miatt megcsalta testvéredet, miért megy félre?? Ezt nem értem!!!

Meg azt sem hogy akkor miért fogadta vissza? Minek? Csak nem volt valami jó a kapcsolatukban ha megcsalta! Tudod miért fogatta vissza... Mert bűnös a tesód azért!!!! valamit rosszul csinált, őbazt gondolja azért csalták meg!!! Vagy nagyon buta naiv!!! ENNYI!!!

2015. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit lapit

Majd ujra kezdi

2018. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!