Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a hétvégén egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a hétvégén egy fesztiválon a barátnőm akivel együtt élek, szerintetek csak akkor mondjam el neki mikor már találok másik albérletet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 14:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én 22, barátnőm 20.
2015. júl. 13. 14:17
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Inkább kullogj el lesütött szemmel.
2015. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Miért mondanád el?
2015. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezek után nem akarod folytatni, akkor jó dolog, hogy gondolsz arra, hogy hogyan tovább. De én a helyedben előbb elmondanám, utána keresnék mást. Így kb az jön le, hogy tervezted, csak indok kellett, hogy megléphess...


Ha meg esetleg véletlenül szereted a barátnőd, akkor meg ne keresgélj, legalább most lény férfi, és mondd el neki, mi a szitu - hátha meg tudjátok oldani.

2015. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell elmondani.
2015. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Bezzeg neked van csajod
2015. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%

Megint 4es...figyelj csak, a ferfiak nem nok am. Egy ferfi erzelmileg monogam .

Csavokam levart egy fesztivalon egy csajt, az eletben nem fog vele talalkozni. Semmi ertelme elmondani, ugyanis semmi jelentosege.

Ti nok meg, nem vagytok erzelmileg monogamok. Ha felrekefelsz, annak szodra van jelentosege, es siman ingazol honapokig avketto kizott, mire eldontod kit szeretsz jobban -altalaban az uj szerzemenyt- /na melyik a gusztustalanabb?/

2015. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy érzelmileg monogám én még úgy kivágnám mint macskát sz@rni. Ez nem jogosítja fel a megcsalásra.
2015. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

Kivagnad, mint ahogy a pasi is kivagna a not.

A kulonbseg az, hogy ebben az esetben egyszeri alkalomrol volt szo.

A nok meg allt. megkattannak erzelmileg is egy dugastol. /onnantol nem lesz eleg jo a jelenlegi/ mert a nok erzelmileg nem monogamok. Ezert olvasol itt is olyan fszagokat, hogy szereti a no a parjat, meg a szeretojet is. /ami kvara szanalmas szerintem, ennyi erteke van valojaban a noknel a szerelemnek/

2015. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

36%-os, nem lehetsz túl nagy észlény, gondolom nem hiába van ekkora százalékod.

De ezek szerint ha egy nő félrelép, de csak egyszeri alkalommal, akkor az sem számít megcsalásnak? Vagy csak a férfi részéről van ez a kedvezmény?

2015. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!