Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a hétvégén egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a hétvégén egy fesztiválon a barátnőm akivel együtt élek, szerintetek csak akkor mondjam el neki mikor már találok másik albérletet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%

Gratulalok, egyreszt a gyik % nem iq teszt, masreszt egy betuvel nem irtam, h nem szamit megcsalasnak. Azt irtam, hogy egy ferfi eseteben kisebb az eselye az erzelmi kovetkezmenyeknek, ebben a konkret esetben meg /fesztival/ boritekolhato, h soha nem talalkozik a csajjal. Ilyenformen meg felesleges /sot ostobasag/ lenne elmondania.

Egyebkent meg attol, hogy sikhulye vagy, nem kellene ezt a tulajdonsagod masokra is projektalnod. Koszi.

2015. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%

Engem miért pontoztatok le kecifejek?

6os voltam

2015. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 opened paradise ***** válasza:
Ha tudsz tükörbe nézni addig is...
2015. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe a szemébe nem mernék se nézni és lehet a barátnőd halálra izgulta magát miattad megérdemelné egy két pofont ,de nyugi ezt még az élet 100x visszakapod
2015. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

7-8:

Nem arról van szó, hogy tervezte vagy sem, látja-e a nőt vagy sem. A kérdés itt nem is az volt, hogy elmondja-e, hanem hogy előbb keressen más lakhatást, mielőtt...

Lehet, hogy neked pasiként nincs jelentősége, a csajnak viszont van. És én a nő fejével gondolkodva mondtam, hogyha előbb "felkészül a legrosszabbra", és utána mondja el, abból süt a szándékosság, tökmindegy, kósza numera volt-e vagy több az a fesztivál. Ergo még nagyobb lesz a balhé, mint egyébként.


És igenis van értelme elmondani. Ha szeret(?) a párom, ugyan tiszteljen már meg azzal, hogy legalább utólag őszinte... lehet lazának lenni, elfogadni, hogy egyszeri volt (hogy erről mi a véleményem, már nem közvetlen a téma része), meg a pia, meg a haverok, meg különben is mekkora melle volt, de én nőként igenis tudni akarom. És akkor utána lehet gondolkodni, hogy felejtsük el, mert nem számít.

Már ha érek neki annyit.

Ha meg nem, akkor tök mindegy, mert ha nem itt, akkor máshol úgyis ki fog bukni, hogy szarik a fejemre. És akkor már inkább tudjam előbb.


4-es voltam.

2015. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem előbb mondd el neki. És mindenképp tedd meg. Ennyit megérdemel. Meg a lelkiismereted is.
2015. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%

Komolyan, itt mindenki rosszindulatu futobolond? Nehpgy elmond haver. Tulajdonkeppen lfsz se tortent, fesztival, reszegseg, csoda h emlekszel h dugtal

Sot, megsugom, ha a csajod kefel felre fesztivalon, o se mondana el neked.

Teljesen ertelmetlen dilemma.

Ismered a jatekelmeletet? Na ez az a szituacio, ahol ha elmondod, losse-losse helyzet all elo. /senki sem nyer, csereben mindenki szarul fogja erezni magat/

A sok fszopo alerkolcs valaszolot meg hagyd a fenebe. Hulyek, sosem eltek.

2015. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%
Loose-loose /bar lehet igy sem helyes, de a lenyeg, h olyan helyzet alakulna ki, amit epeszu ember nem vallal be onszantabol/ a kerdes az, h miert ajanlgatja sok csaj valaszolo, hogy bsszal ki magaddal, meg a csajoddal is :-)
2015. júl. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
19# lose-lose lesz az, a loose mást jelent..
2015. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én mint nő, beleképzelem magam a barátnője helyébe. Én tudni akarnám mi történt. Szerintem ezt nem semmiség, amit csak úgy el lehet felejteni. Ha a lány megbocsát neked, akkor szerencsés vagy, és nagyon ragaszkodik hozzád. De ha elmondod és elhagy akkor nyilván szarul esik neki. Most gondold el. Ha nála ez szakító ok, és nem mondod el, tiszta lesz a lelkiismereted?

(Tudom hogy ez nem a konkrét kérdésre adott válasz, csak szeretnék reflektálni a nagyon bölcs emberek "felejtsd el, és ne mondd el neki" szerű válaszára...)

2015. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!