Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismertek olyan párokat akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat akik elváltak, de továbbra is együtt élnek? Ennek mi értelme, és nem az anyagiak miatt nem koltozik el az egyik v másik.

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ismertem ilyen 30 év körüli párt. De nem tudom mi értelme volt annak hogy el voltak válva de egy házban éltek továbbra is. Nem árultak el semmit ennek okáról. Az első amire gondoltam hogy talán valami előnnyel járhat mindegyiknek ha egyedülállónak minősül.
2015. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Míg házasok voltak ölték egymást. Mióta elváltak boldogan élnek. Évtizedek óta. Ennyit arról a fontos papírról.
2015. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Anyukámék is így élnek több, mint 10 évet. :) Nagyon rossz volt köztük a viszony, mikor tesóm már élt, én pedig még nem (egy családi adósság is rásegített, ami anyukámat illette, de apukám tehetett volna azért, hogy anya visszakapja a nagyjából tízmilliós nagyságrendű kölcsönt, amiről bizalom miatt nem készült papír -a sógora kért kölcsön, ebből indult a dolog, és persze apukám természetét sem egyszerű elviselni, ezt én is tapasztaltam), rengeteget veszekedtek, akkor 20 éve voltak házasok. Anyukám egy évet külön élt tőle, aztán a tesóm miatt ( ekkor lehetett 20 éves) újra tartották a kapcsolatot egymással, és felvetődött az ötlet, hogy még helyre lehet hozni a házasságot. Ekkor születtem én, olyan apropóból, hogy egy kisgyerek majd mindent megold. Furcsa módon be is jött az ötlet, 17 éves koromban váltak el végleg, addig olyanok voltunk, mint egy "rendes család", ahol a szülők házasok. A házassági papír megújítása (?) túl aok macerát jelentett volna, ráadásul másodszorra tényleg csak egy papír(nyilván ha élettársi kapcsolatban születik egy baba, annak sokkal másabb a két szülő viszonyát megérteni, de pl. én tizenéves koromban tudtam csak meg, hogy anyáék már nem házasok, mert ugye a régi esküvői képek, a karikagyűrű, stb, minden arra utalt nálam, hogy igen.:D)
2015. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Anyukámék is így vannak.

Apukám nagyon ivott, a fizetését ott hagyta a kocsmába, mikor már nem volt jött a kunyerálás tőlünk gyerekektől, anyától, mamáéktól. A részeg volt akkor az élete az autóvolt, folyamatosan menni akart, nagyon sokszor árokba is bele ment. Nagyon sokáig ment így mikor sikerült rábeszélni, hogy elvonóra elmenjen. Sikerült is a kezelés, haza jött kb. 2 hónapig nem is ivott. Utána jött, hogy néha-néha 1 sört, már szinte minden nap 1 sört, sört és töményet, csak töményet. ÉS minden kezdődött előröl. Anya beadta a válópert, el is váltak, mi gyerekek anyával maradtunk a házunkban. Apa pedig költözött az anyukájához. Nagyon sokat látogatott minket, programokat szervezett. Elköltözése után teljesen lemondott az alkoholról. 1 évig éltek külön. Ugyanis jött a tél, a mi szánkónk mamánál maradt, mi meg mentünk volna szánkózni, így szóltam apának, hogy hozza haza a szánkót. Így is történt, de nem csak a szánkó maradt itt hanem ő is. :D Azóta anya folyamatosan mondja hogy "A te hibád, hogy apád még mindig itt van" (persze viccesen). Azóta nem ivott egy korty alkoholt sem. Már több mint 10 éve történt. Szerintem a szüleim boldogabbak, most mint a házasélet alatt. És mi is örülünk, hogy ilyen apukánk van, jobb apát el sem tudnék képzelni.

2015. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!