Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom kinek hihetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kinek hihetnék, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
A bátyám Állítólag látta(nem biztos abban hogy ő gyalogolt) valami férfival kézen fogva. Ez fél éve volt , nem kérdeztem meg tőle. Mivel még akkor csak barátság-extrákkal voltunk(Ekkor nekem is volt más). Valamelyik héten viszont látta egy idős ember, valami férfival. Meg kérdeztem tőle , azt mondta "ki mondta hol látott engem és kivel? Jaj igen a buszmegbe voltam , nem akartam haza menni meg vártalak hátha erre jössz. A barátoddal beszélgettem , azt mondta hogy te is jössz majd erre. Haver egyből le jött, kérdezte tőlem hogy engem vár ott? Mondtam engem biztos nem. Erre pont láttam hogy sétál haza egyedül. Találkozásokkal nincs gond , sokszor szeretne velem találkozni. Ha nem találkozunk egyfolytában ír facebook. Szexualitásan sincs köztünk gond.

2015. júl. 14. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
És meg kérdeztem tőle, hogy az idős bácsitól is meg kérdeznéd hogy kivel látott? Azt felelte igen.
2015. júl. 14. 14:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Wot? O.o egy szot sem ertek.
2015. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kibogozni ezt. Próbáld meg még egyszer leírni, de előtte olvasd el újra és fogalmazd át, ha szükséges.
2015. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi. Ki kit látott és mikor és kivel? Még azt sem nagyon tudtam eldönteni első olvasatra, hogy te fiú vagy lány vagy. Egy zavaros katyvasz az egész. Ha ilyen az egész értelmi szinted, akkor igen, megcsal.
2015. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!