Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsájtani a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés
egyáltalán van értelme folytatni? van közös gyermekük is
2015. júl. 17. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tudnám. Engem is megcsaltak, el is váltak útjaink.

Az apám is megcsalta anyukámat. Ők nem váltak el, de anyuban még 30 évvel később is ott a tüske, gyűlöli apámat, megveti, nem bízik benne, nem a társa, nem a barátja. Kár volt együtt maradniuk. Soha nem lesz már olyan, mint előtte. Soha, soha, soha.

2015. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Számomra a megcsalás megbocsáthatatlan.


Miért is történt meg a megcsalás? Kezdjük itt! Biztos rossz a kapcsolatotok, ergó értelmetlen tovább folytatni!


Ha a kapcsolatotok jól működött volna, akkor nem történt volna megcsalás. Meg aki megcsalta a másikat, az gondolhatott volna a gyereketekre is, ha tényleg szeretett volna titeket.

Szóval a megcsalás megtörtént, én a helyedben szakítanék és új életet kezdenék egy olyan emberrel, aki tényleg szeret.


Mellékesen sok-sok beszélgetés, odafigyelés és törődés, hűség, szeretet az alapja egy jó kapcsolatnak!

2015. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy döntsek, vagy elfelejtem és megpróbálok vele boldog lenni, vagy egyedül maradok a babámmal ami lássuk be nem könnyű. mivan ha mégegyszer megteszi?
2015. júl. 17. 15:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindennap lefeküdtem vele, és mindent mentettem amit kért és mégis
2015. júl. 17. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Alárendelted magad neki, mert mindent megtettél neki! Ez a gond.

Aki egyszer megcsalta a párját, az többször is megfogja!


Nem tudom, hogy miért fajult idáig a kapcsolatotok, de gyáva volt a párodtól, hogy ezt tette, ahelyett, hogy megbeszéltétek volna a dolgokat, békességben elváltatok volna és mindenki keresne egy újabb párt, akivel boldog lehet.


A te döntésed, viszont szerintem könnyítenél magadon azzal, ha ott hagynád, még ha egy darabig fájdalmas is lesz. De tudod, hogy többet ilyet nem fog ellened elkövetni, te pedig lehetőséget kapsz, hogy új kapcsolatot létesíts!

2015. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a bizalmat alapvetően egyszer lehet eljátszani, szóval ez már veszett fejsze nyele.
2015. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt aki megcsalja a párját, az nem szerelmes belé. Másrészt onnantól elmúlik a bizalom.
2015. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet, pl ott vannak az anyosomek kozel 50 eve egyutt, az anyosomnak 5 evig viszonya volt egy pasival de az aposom kitartott mellette es boldogok egyutt.


Egy baratnom a ferjet csalta negy evig egy pasival, ket gyerekuk van, egyutt jaradtak es ujraepitettek az egeszet szoval ezek mukodtetheto dolgok kerdes h mennyire komoly a szeretet, es az a vagy h egyutt maradjanak.


Ha a ferjem egyszer megcsalna akkor megbocsajtanam, mert emberek vagyunk mo djuk kiboritana de adnek neki eselyt, de ez en vagyok, nem mindenki ilyen:-)Azon agyalni h valaki megteszi e megegyszer sztem felesleges.


Kerdes h mibol csak meg:szerelem vagy szex?


En nem csaltam meg a ferjem, de ha egyszer megtennem az szerelembol lenne, mert barmilyen erosek is az osztoneim orulnek ha nem egy denever szintjen lennek es tudnam kontrolallni az erezseimet, osztoneimet:-)


Jelenleg pont ez a helyzet, a nagy semmibol befobbant egy pasi es a kemia orjito...de megingatnek egy 6 eves hazassagot 15 perc szenvedelyes szexert?Nem.


Meg akkor sem ha bedilizek es meg eszembe fog jutni h mi lenne ha...ettol persze nem vagyok jobb ember mint a ferjed, csak tobb onkontrollom van.Sztem ulj le es beszeld at vele h o mit gondol, o mit szeretne ez neked mennyiben jo es egyeztessetek. Annak viszont semmi ertelme h megtartod de kozben evekig felhanytorgatod neki a sztorit.


Voltam a megcsalt fel szerepeben is egyszer az elozo ferjemmel, nos ot kiraktam, nem ezert hanem azert mert mar nem szeretettem es ez kapora jott, barmennyire is fajt h megcsalt:-)A mai napig az egyik legjobb baratom, szoval csak osszehangolas kerdese:-)

2015. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én azért kiváncsi lennék milyen boldogság van ott ahol 4-5 évig csalták a másikat folyamatosan a szemükbe hazudtak anyós csak azért maradt apóssal mert nem akartak egyedül maradni a másik meg a gyerekek miatt ott már csak megszokás van semmi más hiába ismered őket nem láthatsz bele a kapcsolataikba.
2015. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsalás és megcsalás között is van különbség-

Van az egyéjszakás, ami talán megbocsátható, az évekig tartó folyamatos megcsalás, amiben törvényszerűen már érzelmek is vannak az nem. Ahol évekig tart, ottmár egészen biztos hogy nincs szerelem a megcsalt felé. Hiszen akit szeretünk,annak nem tudunk a szemébe nézve évekig hazudni.

2015. júl. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!