Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi van velem, nem latom a jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, nem latom a jo megoldast?

Figyelt kérdés

12. Egyutt toltott evunket unnepeltuk iden a ferjemmel es a 2. Hazassagi evfordulonkat. Van ket gyermekunk 7 es 5 evesek.

A ferjemmel nagyon fiatalon ismerkedtunk meg, tiniszerelembol(en 16 voltam, o 17) alakult at a kapcsolatunk hazassagga. A 12 ev alatt sok mindent megeltunk mar, rengeteg hullamvolgyon kuzdottuk mar at magunkat. Barmi is tortent mindig egymas mellett allva veszeltuk at az idoket.

Fajdalmas kimondanom, de viszonyt folytatok valakivel, pontosabban az egyik fonokommel. Egeszen friss, meg csak 3-4 alkalommal talalkoztunk kettesben, es akkor sem tudtunk 20percnel tobb idot egyutt tolteni. Mar nagyon regota, bo 1 eve sejtem, hogy nem vagyok neki kozombos, am a tettek mezejere csak par hete lepett. A szultesnapjan "kifakadt" es bevallotta nekem, hogy folyton rolam almodik, ram gondol, o sem erti miert es hogyan tortenhetett, hiszen neki is van felesege, de nem tud az erzesei ellen tovabbkuzdeni. En sem birtam magamban tartani es bevallottam, hogy hasonloan erzek en is, sokszor almodom vele, gondolok ra. Hat, valahogy igy indult el a lavina... Nem fekudtunk le egymassal, igazabol nem is tudom hogy kepes lennek-e ra. Sot, azt sem tudom mit akarok, csak azt tudom hogy teljesen kieszit ez az egesz, folyton ra gondolok azt varom, hogy keressen /en nem tudom ot, mert a felesge az o telefonjat is hasznalja/ , teljesen megzakkantam.Rengeteg erzes kavarog bennem. Szamtalan okot fel tudnek sorolni, hogy miert tortenhet(ett)meg ez az egesz.

Annyit meg erdemes talan tudni, hogy 2 eve kulfoldon elunk, a nyelvet meg tanuljunk, en jelenleg b2 szinten vagyok. A fonokom 48 eves, bizonyara izgato neki egy nala 20 evvel fiatalabb, kulfoldi, szep no. En ettol a viszonytol inkabb erzelmi feltotodest varnek, de attol tartok hogy az o reszerol teljesen masok az okok. Nem tudom, mit tegyek?! Ugy erzem nincs jo dontes. Ha kilepek a munkhelyemrol es megszakitok vele minden kapcsolatot abb megyek tonkre, ha marad minden ugy akkor pedig az keszit ki.



2015. júl. 22. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért nem érdekli mert neki is van vkije?
2015. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem, nincs neki, kizartnak tartom. Nem mintha szamonkernem ot, de kb. Orarol orara tudom egy napjat, nem jar el itthonrol, nincsenek erre utalo jelek es nem utolso sorban nagyon rosszul hazudik.

Sokat vivodtam az elmult napokban, es persze meg most is motoszkal bennem folyton a kerdes, hogy vajon tenyleg erre van-e szuksegem, biztosan akarom-e. Meg most sem tudok ra egyertelmuen valaszt adni, de a sajat magam helyzetet megkonnyitva, probalom poz.megvilagitasba helyezni ezt az egeszet. Annak semmi ertelme hogy kikeszitsem magamat, idegeskedjek, ne egyek a stressztol, igerlekeny legyek a gyerekekkel, ugyhogy probalom elvezni. Mindig is jo "kislany" voltam, megfeleltem minden elvarasnak, hazaskent a feleseg szerepnek, szulokent az anyaszerepnek, a tarsadalmi elvarasoknak, ugy erzem itt az ideje, hogy valamit a magam boldogsagaert tegyek. Ez lesz az en ajandekom sajat magam reszere es mivel az enyem, senki as nem reszesulhet belole, igy marad majd ez a kapcsolat a felszin alatt. Tehat tovabbra is maradok a szerepeimnek elvart feleseg, anya, no, alkalmazott, de kozben megelem az ajandekomat. Nem fogok elvalni, nem fogom/fogjuk felrugni a csaladjainkat. Akkor sem ha mindkettonk 10x eves huseggel telt kapcsolatat csapjuk arcon. Mar csal egy dologbam bizom, hogy a fejemben megfogalmazodo gondolatokkepes lesznek az erzelmeimet higgadtan iranyitani. Tudom, hogy veszelyes vizekre eveztem, de mindezzel egyutt is vallalom a boldogsagom effajta kiteljesedeset. Tenyleg mindenkinek koszonom a hozzaszolasat, mindegyik hatassal volt ram, vagy igy vagy ugy. :)

2015. júl. 26. 11:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért érzed úgy hogy ez neked jár hisz neked ez a kötelességed mint feleség és anya mint ahogy a férjednek is van akkor neki nem járna de gondolom akkor te lennél a legjobban felháborodva.Ha nem vagy boldog akkor válj el de gondolom ott vannak a piszkos anyagiak,gyerekek olcsó kifogás talán életed végéig ezt akarod csinálni mert te ezt "megérdemled".De akkor már vigyázhatnál arra hogy ha érzelmileg belebonyolódsz akkor lépj ki.Esetleg nyitott házasság de gondolom az már nem tetszene ha más nőt dugna.Ő vajon nem érdemelné meg?
2015. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet a döntés egy köztes fázisa is, de szerintem nagy hazugság magad felé, önmagad becsapása. Ha némán tűrsz a továbbiakban is, szerinted a gyerekeket nem mérgezni meg ez a légkör, nem lesznek úgy veszekedések? Másrészt a kérdésed alapján azért te is egy érzékenyebb típusú ember vagy. X idő után azért lehet h irtó nagy bűntudatot éreznél és egy ekkora terhet cipelnél amit gondolom nem sok emberrel tudnál bizalmasan megbeszélni külföldön. Hát....bátor vagy, de hosszútávon ez csak még fájdalmasabb lesz mindenkinek.
2015. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Válaszd a kissé fájdalmasabb de rövidebb utat: válj el, engedd el ezt a nehéz helyzetet, a 12 év házasságot stb, és kezd új életet. Főnökkel vagy nélküle. De ez olyan mintha nem kivágnál egy gennyedő sebet a gyors gyógyulás érdekében, hanem még kicsit becézgetnéd, meg majd csak rendbejön, aztán amikor mondjuk a fél lábadat kell levágni miatta akkor jóval többszörösen ráfizetnél arra hogy anni (most) nem voltál elég erős egy határozott, tiszta, korrekt döntéshez. Ha magad miatt nem is tudod meghozni, de gondolj a gyerekekre. Ők se hüyék, hidd el, csak rontasz mindenki helyzetén.
2015. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!