Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem látom a megoldást. Segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem látom a megoldást. Segítség?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a történetem. 18 éves lány vagyok, a párom 21. több mint egy éve vagyunk együtt. Távkapcsolatban élünk, én szlovákiában ő magyarországon. Nemsokára befejezem a középiskolát,pontosan jövőre. Egyetemre mindenképp megyek, kérdés hogy hová, ugyanis szerettem volna ha egy egyetemre járunk (Pécs). De több akadály is felmerült. pl. költséges, nincs sok pénzem rá, és mindent itt hagyni, a családom,barátaim , a hazámat a felvidéket, és egy másik országba költözni. Tudom,ő ott van, az a lényeg, de... azt mondta ő nem fog szlovákiában élni,úgyhogy nekem kell mennem majd. Ő nem költözne ide értem. Szomorú vagyok,mer ígyis havonta egyszer max kétszer látom. Most júniusban egyáltalán nemtudunk találkozni. Itt az egyetem még öt év, és én nem bírnám ki,hogy még öt évig havonta csak egyszer lássam...komolyan nem.

kicsit hosszúra sikerült, de muszáj volt leírnom.

kösz a türelmet.


2010. jún. 2. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

valójában elég jól leírtad a lehetőségeidet, még ha burkoltan is. szóval nem tudom, hogy most csak megerősítés félét vársz inkább a válaszolóktól?

1. mész Pécsre

2. nem mész Pécsre, maj' lesz valahogy

3. vége a kapcsolatotoknak

2010. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából nemtudom mit várok a válaszolóktól. Egy érzelmi roncs vagyok. Tisztában vagyok a lehetőségeimmel, ezek közül az első nem eszközölhető. Az utolsót elképzelni se tudom, a középsőbe meg szimplán belehalok.

Csak le akartam írni.

Köszönöm hogy szántál rám időt.

2010. jún. 2. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:

figyelj.. én őszintén megmondom neked, hogy fiatal vagy még, nem valószínű, hogy ő lesz a gyermekeid apja.. nehéz az elválás, de egyszer eljön, és tudni kell tovább lépni..

amúgy meg, ha ő nem képes érted Szlovákiába költözni, akkor milyen jogon várja el tőled, hogy te viszont költözz?

ráadásul nem jobb egy olyan kapcsolat, ahol heti 5x találkoztok és nem havi 2x?? keress egy ottani srácot :)

a döntés a te kezedben van :)

2010. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
távkapcsolat nem túl jó főleg ha látni akarod magadhoz ölelni de nem lehet. de amíg nem Magyarország Mennyország a távolság addig elviselhető . ha pécsre mennél egyetemre bisztos találnál valami munkát amit suli mellet tudnál csinálni és lenne valamennyi pénzed/pénzetek komoly döntés előtt állsz csak te tudod megválaszolni. te érzed hogy mennyi van még a kapcsolatotokba . csak ennyit tudok hozzáfűzni .
2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg fiatal vagy, nem szabad, hogy más miatt dönts úgy az álmaidról (jelen esetben iskoláról). Nem az a fontos, hogy vele egy egyetemre járj...Mi történik, ha elkezdesz egyetemre járni, és ne adj Isten, szakítotok fél-1 év után? Akkor az egyetemet otthagyod?Kidobsz az ablakon sok százezer forintot a semmiért.

A közeledben meg talán fontosabb, számodra tetszetősebb iskolák is vannak.Én nem tanácsolom, hogy miatta otthagyj mindent.

2010. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok elválni tőle, mert szeretem őt. Csak...úgyérzem most hogy a világ összeesküdött ellenünk.. semmi se jön össze. Sehogy se tudunk együtt lenni,néha eltudok menni hétvégékre-bár az is ritkán van- de ez nem elég. Természetesen jobb volna, ha hetente 5x találkozhatnék egy sráccal,de csak akkor ha ő lenne az a srác. Utálom a távolságot...

köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!