Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy ferfi kepes megcsalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi kepes megcsalni a feleseget azt jelenti valami nem mukodik a hazassagaban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. És kontra is.
2015. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam minden működik csak 4 év után a szex és szeretet, csók ölelés a 100 egységről 5-re esett vissza, szóval örülnék egy titkos szeretőnek az biztos. 38/F
2015. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer megcsalja, akkor még el lehet mondani, hogy mégis jól megvannak egymással...csak megbotlott kicsit...

De ha nem csak megcsalja egy éjszaka, hanem hosszú viszonyt tart fent, akkor mi van? Akkor is minden rendben lehet?

2015. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es, akkor tehát nálatok sem működik minden jól.
2015. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es de ha van akkor ugyanolyan jó mint az első évben. Csak bennem még mindig annyi vágy, szenvedély és szeretet van mint mikor megismerten a párom. De neki már úgy látszik elég 3 hetente 1 szex is... Volt 2008-ban egy exbarátnőm ő azt kérdezte az elején, hogy így fogom szeretni 4-5-8 év múlva is? Igen én ugyanolyan tudnék maradni sok sok év múlva is, de ezek szerint rengeteg nőből is kikopik a lángolás 2-3 év alatt, nem csak ahogy mindig a nők beállítják, hogy csak a férfiakból. De én már feladtam, nők és férfiak sosem fognak teljesem passzolni...
2015. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2es. Ennek nem ez az oka. Csak az igazságot meglátni, felismerni, elfogadni és kimondani túl hosszú és fájdalmas folyamat. Könnyebb kifogás a biológia, a különbségek, egyéb tényezők. A valódi gond akkor sem tűnik el, ha másra fekve kihajtod a fölös feszültséget. Valami mélyebb oka van annak,hogy a feleséged nem igényli az együttléteket és ez tőled nem független ok. N31
2015. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os biztos az, hogy gyerekünk lett és csak neki él...
2015. júl. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért csak neki él? Őszintén nem kötekszem. Csak tudom, hogy például nekem azért volt nehéz babával az első év, mert semmi segítségem nem volt. Nagyon nehéz volt a teljes függetlenségből egyszercsak ilyen kötelezettségek közepén találni magam, és nehezen alkalmazkodtam. A lelki egyensúlyom beborult, nemhogy nőnek, de embernek is alig éreztem magam, sokat bőgtem, úgy éreztem, hatalmas hibát követtem el az egésszel... nagyon nehéz időszak volt. Aztán persze helyreállt a dolog, de csak külső segítséggel, több pihenéssel. Arra akarok kilyukadni, hogy meg lehet oldani a problémákat, fel lehet ébreszteni a feleségedben a nőt, a vágyat irántad, csak hosszú munka van mögötte. Okolni őt, a sorsot, a női nemet, megcsalni is egy megoldás. Csak nem biztos, hogy a kapcsolatot előre viszi. ÉS főleg nem azt jelzi, hogy minden a legnagyobb rendben van.
2015. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az egész családja iszonyú lusta, én sem vagyok egy szorgalom mintaképe, de hozzájuk képest az én családom klasszisokkal rendesebb. És sajna ezt a képet látta otthon. Meg 5 évvel idősebb is. Szerinted én ha hazamegyek elvágódom az ágyon és nem segítek? Minden percem a gyerek tölti ki, mosogatni nem kell, se porszívózni mert azt megcsinálom. Mosást csak azért ő mert ő van otthon. Jó a gyerek ruháit már neki kell rendben tartania. De nem is engedte eddig, hogy a gyerek külön aludjon, most, hogy 2 és fél éves lesz rájött tényleg jó legalább este, hogy külön legyen.
2015. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! Valami nem működik !!
2015. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!