Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy működik ez a hűség dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a hűség dolog a férfiaknál? Vagy mindegy kivel van, akkor is megcsalja, mert a Vadász ösztönt munkálodik bennük? Vagy azért van bennetek érzelem is?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 06:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha tudod, hogy volt olyan párja akit fűvel-fával megcsalt, ne fűzz hozzá nagy reményeket. Az, hogy ha mindent megkap otthon és az igénye szerinti szex is megvan, majd nem lép félre...KAMU. Nem kicsi, hanem nagy. Az, hogy valaki hűséges-e vagy sem..csak és kizárólag a jellemén múlik! Nem azon, hogy mit kap vagy mit nem otthon...nem is azon, van-e alkalma megcsalni vagy sem....egyszerűen azon, hogy az értékrendjébe belefér-e a hűtlenség..a potya szex..a kaland..ha neki ez nem okoz komolyabb lelkiismeretfurdalást, akármilyen szipiszuper partnere lehet, mégis meg fogja csalni! Ez az igazság.
2015. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a legútobbi nő akivel randiztam,kiderült róla hogy 2 szeretőt tart a párja mellett és egyik se tud a másikról,de nekem hangoztatta hogy ő milyen hűséges.A másik,nem lehet ezt nemekre lebontani.Vannak hűségesek és hűtlenek.Aki kalandor azt soha nem fogod tudni megváltoztatni.Csak egy puncit lát benned.Sorry de ez van.Vannak rendes srácok is,próbálkozz velük.
2015. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

4: Ha tudod róla, akkor miért jársz vele?


Én fiú vagyok, de nekem a lány exem csinálta ugyanezt. Mindenkit megcsalt előttem (volt akit sokszor) és mi lett a vége? Engem is sorozatosan megcsalt. Szóval igen, amikor ismerkedsz valakivel, illik megkérdezni, hogy az előző kapcsolatokkal mi volt a gond.


Annak pedig nem kell bedőlni, ha azt mondja, hogy téged soha nem csalna meg. Kutyából nem lesz szalonna. Az ilyenek még 50 évesen is meg fogják csalni a párjukat, ha módjuk lesz rá.

2015. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 omba ***** válasza:

én se értem a #6-ot?

Senki se mondta, hogy "van rá esély" - én épp azt mondtam, hogy nincs - ő ilyen.

Lehet, hogy nagyon szeretnéd, hogy másmilyen legyen, de ha mindenkit rendszeresen csalt, ahogy kiderítetted, akkor neki ez a természetes módja az életnek.

Veled se lesz más, miért lenne?

(az sakál - ha meg már az ösztönök - meg nem lesz vega.)

2015. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akit en ismertem az tobbszor csalta meg a parjat. Mindannyiszor azt mondta a szeretoknek, hogy ez neki szenvedes, mert o szerelmes, mert ha nem szerelmes lenne, akkor miert lenne ilyen gyotrodes. Na inkabb siralmas volt, mint szerelmes a hozzaallasa. A lenyeg, hogy o azt mondta hat egyszer elkezdtem es nagyon elvezem ezt a fajta eletvitelt. (Csak neha furdalta a lekiismeret.)

Szoval még akar erzelem is lehet benne. A vadaszoszton meg inkabb altalaban olyan, hogy az egojaval van baj az ilyen embereknek es a hoditassal igazolni tudjak az ertekesseguket. Nem tudjak, hogy mashogy is lehetnenek ertekesek pl. Otthagyni a parjuk es utana uj kapcsolatot letesiteni.

2015. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt egy exbarátom, akit ismertem azelőttről is, hogy összejöttünk, tudtam, hogy minden barátnőjét megcsalta + emellett több egyéjszakás kalandja is volt. Egy lány volt állítólag akit nem csalt meg soha ( még a tini szerelme, tehát lehez ez nem is számít). Annak idején ő is nagyon mondogatta nekem, hogy megváltozott, meg hogy csak egy jól működő pár kapcsolatra lenne szüksége, amúgy nem megcsalós. Persze bedőltem neki, de kár volt: amint jöttek a problémák a kapcsolatban félre ment. A dolog végén odáig fajult, hogy egy szórakozóhelyen simán csókolózott két másik lánnyal is, úgyhogy én is ott voltam. Persze mindenre mindig volt magyarázat (mindig úgy, hogy nem ő a hibás, hanem én). Szép lassan kiderült, hogy a korábbi kapcsolataiban is mindig más volt a hibás. Aztán szakítottunk, de pár hónap után elkezdett keresni engem. Nagyon mondogatta, hogy megbánta a történteket. Sikerült ágybavinnie, utána derült ki, hogy barátnője van. Szóval én lettem az, akivel megcsalnak valakit (persze amint megtudtam kiszálltam a dologból). Utána eltelt valamennyi idő és újra elkezdett keresni, hogy mennyire megváltozott, új esélyt szeretne stb... akkor már nem ültem fel neki. Eltelt újabb két év: a facebookon láttam, hogy lett egy barátnője, akit el is jegyzett. Erre valamelyik nap rámírt facebookon, hogy nem - e iszunk meg közösen valamit (ez egyértelműen felhívás tőle, mivel egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot). Szóval nekem az a véleményem, hogy nincs olyan, hogy megváltozik, nagyon sok csalódástól megkíméled magad, ha nem mész bele egy ilyen kapcsolatba. Felesleges a vadászösztönre fogni. Normális értékrendű ember nem csalja meg a másikat, hanem megpróbálja helyrehozni a kapcsolatot, ha pedig nem sikerül, akkor szakít. pont.
2015. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, senkiért és semmiért nem csalnám meg a párom, mert szeretem és akit szeretek, azt nem akarom szomorúnak látni. Ettől függetlenül ha látok egy szép lányt, megnézem, ami szerintem nem bűn. Az évmilliós ösztön egy dolog, állati eredetű. Viszont a gondolkodás képességével is rendelkezünk, ez különböztet meg az állatoktól...
2015. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!