Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan vagyok féltékeny egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny egy bevándorlóra?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy migrációs táborba dolgozik önkéntesként. Meséli hogy van egy bevándorló, aki tök kedves és nagyon akar tőle valamit, állandóan próbálkozik. Szerintetek jogos a féltékenykedésem?
2015. júl. 26. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy mi hiányzik...
2015. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sürgősen írj a kormánynak, hogy tegyenek ki egy plakátot: "Ha Magyarországra jössz, nem lehetsz kedves a barátnőinkkel"
2015. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj le a szerb hatarhoz keritest epiteni!
2015. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
86%

#2 you win: xddd

sírok :D

Made my day :))))))))))))))))

2015. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy általában a gyanú mindig be szokott igazolódni. Szerintem azért ne legyél féltékeny, mert ha a barátnőd félre akar kufircolni, akkor meg is fogja tenni, s nem a te hibád lesz, így tök felesleges lesz okolnod magad bármiért is.
2015. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Öltözz be dzsiháldistának, és egy gépfegyóval ijessz rá, többet hozzá se mer szólni! :D
2015. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd meg akar csalni, mert nem működik köztetek a dolog, akkor az előbb utóbb be is fog következni, akár gazdasági menekült lesz a harmadik fél akár valki más. De ha jól működik a kapcsolatotok és minden rendben van veletek, akkor nincs miért féltékenynek lenned.
2015. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dolgoztam migránsokkal, szóval most egy kicsit tapasztalatból: ha kedves velük a barátnőd (miért ne lenne, ez a dolga, mindegy, hogy önkéntesként, vagy szocmunkásként), ők erre ráugranak. Nem azért, mert rögtön akarnak tőle valamit, hanem mert náluk más a nők megítélése, nem értik az itteni szerepeket. Kb. száz alkalommal kaptam (a kolleganőkkel egyetemben!) házassági ajánlatot, randiajánlatot, de szimpla kedvességként kézcsókot meg ölelést, meg mi vagyunk a legjobb barátjuk kijelentést, a flörtölős mosolyokról, megjegyzésekről nem is beszélve...

Ők nem érzik a különbséget, míg te igen. Nem azért, mert idióták, hanem mert ők másképp kezelik a nőket (gondolom, valamely arab területről szalajtott srácról van szó, náluk gyakoribb az ilyesmi, bár afrikai területről érkezettel is volt már ilyen tapasztalatom. Ők inkább a bámulós-mosolygós kategória.)


Konkrétabban válaszolva a kérdésedre: ha a barátnőd tudja a helyén kezelni a dolgot, akkor nincs miért aggódnod. Mivel elmeséli neked, ezért szerintem kár parázni. :) Ha meg akarna csalni, akkor nem büszkélkedne vele.

2015. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 2. beszólásán még mindig sírok. :DDDD

Kérdező, hülyeség féltékenynek lenni arra a bevándorlóra. Ha a barátnőd meg akarna csalni, akkor nem dicsekedne el neked ezzel, de mivel elmondta neked, valószínűsíthető, hogy esze ágában sincs ilyesmi.

2015. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én követtem el a 2. commentet, és örülök, hogy sokaknak tetszett, bár szerintem igazán abszurddá az teszi az egészet, hogy ma mind a kérdés, mind a válasz teljesen releváns idehaza, bármilyen vicces is, senki nem lepődik meg a kérdésem, azon sem, ha tényleg megjelenne egy ilyen plakát :/ (offtopic off)
2015. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!