Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ritka a szex egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ritka a szex egy pár között akkor valószínű hogy az egyik megcsalja a másikat vaagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak ennyiből én nem gondolnék rögtön erre. De hirtelen változott valami vagy van más aggasztó?
2015. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem feltétlen. Lehet akár valami más is a háttérben, lehet pl olyan időszaka van, hogy nem kívánja annyira a szexet. Van egyéb más "jel", ami aggasztó lehet?
2015. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Valaha volt sok szex?


Nem feltétlen a megcsalásra kell rögtön gondolni:

- egyszerűen laposodik a kapcsolat

- eltér a szexuális étvágy, az elején persze nagy a libidó, de aztán beáll a normális szintre ami valakinél heti 7 másnál meg havi 2

- sok munka, sok tanulás, stressz

- egészségügyi problémák, elhízás


Mind-mind csökkenthetik a libidót, a megcsalás csak egy közülük.

2015. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én leszek az, aki rákontráz. Szerintem igen.


Előző exemnél fordult elő az, hogy korábban heti 3-4 alkalommal minimum szexeltünk, de aztán ez szinte egyik hétről a másikra abbamaradt. A végén már csak havi két alkalommal csináltuk és annak is szörnyű volt a minősége.


Folyamatosan flegmázott velem, türelmetlenkedett és bunkózott. Végül kiderült, hogy közben több emberrel is megcsalt.

2015. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen megcsal, de ennek komoly oka van! Ami engem nem hagyna nyugodni, én utánna járnék! Egyszer kétszer előfordulhat ilyesmi, de hosszú távon??? Valami megváltozott kettőtök között?
2015. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a megcsalás jutott egyből az eszedbe, van más jel is??
2015. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bennem nem ez merülne fel először és próbálnám meg tudni mi az oka, vis beszélnék vele, szerintem ez célra vezető, persze higgadtan kérdezném. Ha nem utalna arra más, bár ezt az adott kapcsolatban élőknek kéne tudni, pl. változott-e/érte-e valami, amiktől ritkultak az együttlétek.
2015. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsal hiába kérdezgeted, nem fogja bevallani , ne is várd!! Nyomozz utána, ugy is lebukik!! Mármint ha ez a gond!
2015. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de előbb - utóbb az lesz a vége...
2015. aug. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!