Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan viselkedjek azután,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek azután, hogy megcsalta velem a barátnőjét (főleg érzelmi megcsalás), most pedig magyarázat nélkül megszakította velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A lényeg: megismerkedtem egy sráccal az egyetemen, akinek otthon barátnője van. Az egész úgy indult, hogy csak a zh-król meg a kurzusokról beszéltünk, tehát nem hiszem, hogy az elejétől kezdve az lett volna a célja, hogy a kis kalandja legyek. Aztán néhány hét után ezt egész napos üzenetváltások követték (hétvégenként), az egyetemen pedig szinte egész nap együtt voltunk.

Majd egy buliban megpróbált megcsókolni, de mondtam neki, hogy velem ne csalja meg a barátnőjét. Ezek után is rengeteget találkoztunk, meg rengeteg beszélgettünk,és sajnos végül hagytam, hogy megcsókoljon. A csókon kívül semmi nem történt, az is csak akkor egyszer. Ami engem jobban zavar, az az érzelmi megcsalás: az állandó "hiányzol" meg "miért nem vagy itt velem", "veled akarok lenni" stb. üzenetek.

Mikor megismertem, mondta, hogy a barátnőjével nagyon a szakítás szélén állnak, eltávolodtak egymástól. Más városban tanulnak, valószínűleg ez lehet az oka (szerintem). Persze azóta sem szakítottak.

Na, amikor utoljára azt írta nekem, hogy "hiányzol", kiakadtam, akkor betelt a pohár, mert előtte néhány nappal mondtam neki, hogy hagyjuk ezt abba, erre elkezdett teperni és nem hagyta, hogy ezt befejezzük. Szóval mikor azt írta, hogy hiányzom neki, én egy kicsit kiakadtam és megmondtam neki, hogy ez rohadtul nem korrekt, hogy ezt csinálja velem meg a barátnőjével is. Azóta nagyon keveset beszéltünk, semmi konkrétat nem mondott, kb. egyik percről a másikra megszakította velem a kapcsolatot. De úgy érzem, hogy nagyon belezúgtam, nem tudom kiverni a fejemből, szinte csak rá gondolok.

Szeptemberben fogunk újra találkozni, szerintetek mit csináljak, hogy viselkedjek? Azt se tudom eldönteni, hogy csak barátnő pótlék voltam, vagy komolyan gondolta a dolgokat. Mi a véleményetek erről? Megbeszéljem vele a dolgokat, hogy mit érzek/gondolok, vagy azzal csak magamat hoznám egy nagyon megalázó helyzetbe?


2015. aug. 2. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom az ilyen teszetosza nőket. Eljátsszák, a nagy ellenkezést közben meg tocsognak.

Egy nő is lehet egyenes. Ki lehet állni és elmondani, hogy figyelj, kedvellek, érzek irántad, de nem leszek szamár a ló helyett.

Amúgy ilyen idióta csávóval fogod megütni a bokádat a legjobban. Nem is elsősorban azért mert megcsalta a barátnőjét hanem mert egy sunyi kis sz.r aki képtelen határozottan dönteni és arra is van egy fogadásom, hogy csak kamuzik neked arról a nagy szakításról és csak kefélni akar egyet.

2015. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es tokeketesen latja. Annyit teszek hkzza. Orulj, hkhy ezt egyetemistakent megtapasztaltad. En csak hazaskent :-(.

Osszel szepen nezz keresztul rajta. Talalni fog mast. Es meghegyzem hullakenyelmes egyetemen ott vagy te, otthon a barino. Jogos, hkgy zavaro a hianyzol, miert nem vagy itt. De basszus ha annyira veled akar lenni nem megy haza, hanem veled van. Nagy kunszt pl. az asztal alol sms-t kuldeni neked mikozben a baratno vacsijat eszegeti epp es utana elmennek szerelmeskedni. Igyekezz elfelejteni.

Azert szakitotta meg a kapcsolatot mert kifejezted, hogy ebben az o kis jatekaban nem.ohajtasz reszt venni. Termeszetesen ezt o nagyon igazsagtalannak erzi (de ne sajnald es ne dolj be neki). Nekem egy ilyenre ment ra mindenem.

2015. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy bonyolultnak tűnik pedig egészen egyszerűen meg lehet ezt fogalmazni annyival, hogy ha te kellenél neki már veled lenne. A barátnőjének simán hazudik és téged is hülyít, fontos lenne, hogy ne lásd ennyire naivan a dolgokat. Biztos vagyok benne, hogy otthon a barátnőjét ölelgeti úgy ahogy az egyetemi bulin téged és neki is ugyan azokat mondja. Amúgy meg tényleg gerinctelen nem is értem mit akarsz Te egy ilyen sráctól, hogy tudnál benne megbízni egyáltalán? Ha mondjuk te nem tudnál elmenni egy buliba ő meg igen akkor végig idegeskednéd az estét mert tudod, hogy milyen?! A helyedben ezt átgondolnám nagyon alaposan...amúgy meg tipikus, hogy az ilyen csalfa görények még válogathatnak is csajokból :\
2015. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megjegyezném, hogy ez a poszt nagyon jól bemutatja az egyik a legtipikusabb női dolgot, hogy kéreti magát, amig a srác hajt rá, aztán, amikor már nincsen meg a figyelem, akkor eleped... :D de van remény.


Figyi kérdező, az a lényeg, hogy egy átlag kanos srác, akinek tetszettél májusban, annak tuti tetszel majd szeptemberben is.


Miután eléggé egyértelműen leráztad, nem akar olyan szekér után futni, ami nem veszi fel, DE, ha egyértelművé teszed, neki, hogy szabad a vásár, és tetszik neked akkor tuti össze tudsz vele jönni. (persze ha nincsen valaki más)


Írjál rá a fácsén, vagy smsben, hogy várod, hogy visszajöjjön, és hogy szeretnél vele találkozni.


Az első találkozáson ne valami beülős helyre hívd, hanem pl az egyetem aulájába, vagy hasonló helyre, ahol tudsz vele beszélni 5 percet.

Öltözz fel szexin, és személyesen mondd meg neki, hogy sajnálod a félreértést, ami volt köztetek, és hogy nem úgy gondoltad az egészet, esetleg megmondhatod neki, hogy sokat gondoltál rá nyáron, stb.


Nem muszáj direktben elhívni randira, de mondd meg neki nyíltan, hogy nem bánnád, ha találkoznátok, és ha ő is ezt gondolja, akkor hívjon fel.


Közben többször nézz a szemébe, mosolyogj rá, és lehetőleg érj hozzá vagy könnyedén simogasd meg a kezét.


Ha ott helyben kapcsol, és elhív valahová, akkor mondj igent.


Ezeket konkrétan és nyíltan meg kell mondani neki, mert a férfiak hülyék, nem értik meg, ha sejtelmeskedsz.


Ha nem hív el ott azonnal, akkor puszild meg az arcán, fordíts neki hátat és menj el, aztán várd a hívását.


Szerintem ezzel nem alázod meg magad, de mégis muszáj neked viszonylag erősen kezdeményezned, mert te szívattad meg őt.


Ha ez nem jön be, akkor semmi... :D Sok sikert.

2015. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szlamb144 válasza:
Szerintem írj neki, próbálj meg újra beszélni vele
2015. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!