Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás? Kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Kérdés rövid, magyarázat lejjebb.

Figyelt kérdés

Direkt nem írom,hogy a nő vagy a férfi vagyok!

Szóval az történt,hogy egy lányt hazahozott egyik barátja,aki persze fiú,és ott fürdött nála,tudta,hogy ez a pasas nem nyúlna hozzá egy újjal se,mert a szakításuk után nagyon nagyon jó barátok maradtak,így szó nélkül le is vetkőzött előtte,úgy volt,hogy ott is alszik,de végül hazament!Eközben a pasija,otthon feküdt,de előtte 3 napig a srác nem kereste a nőt,vagy is mosolyszünet volt,amit a páros férfi tagja kezdeményezett!A páros női tagja,kereste a pasit,hogy menjen el érte,de a férfi utasította el,hogy ő nem megy el sehova se fekszik le aludni...


2012. márc. 16. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem. ez hülyeségnek számít. ha én a fiú helyében lennék nem kérnék ennek a lánynak az érzéseiből. barátkozzon, fürödjön, aludjon a "barátaival" ha annyira nagy a bizalom.
2012. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha te a lány vagy és kétségeid vannak vagy megcsalásnak érzed, akkor ez megcsalás. Ha a lány pasija vagy, akkor egy szamár vagy és el fogod veszteni a barátnőd, mert nem vigyázol rá. Ha a lány barátja vagy és ráizgultál, akkor állítsd le magad, ne élj vissza a bizalommal...
2012. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

hát levetkőzni haver előtt elég nagy ribancság...én a barátnőim előtt sem vetkőzök le meztelenre nemhogy fiúbarát előtt...milyen világban élünk:/

20L

2012. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

tuti te vagy a lány.

és nem megcsalás, hanem ribanckodás. más előtt levetkőzni... nane. ribanc.

2012. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2012. márc. 16. 17:45
 6/18 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány.

De azt nem tudom, hogy most mi itt a gond. Félig szakítottál a paliddal, vagy mi, összevesztetek, és te egy exedhez mentél el aludni, aki előtt levetkőztél, majd fürödtél, és ott aludtál... ???

Hát elég érdekes sztori annyi szent...

2012. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tök mindegy,hogy a fiú vagy a lány vagyok vagy a 3. személy,nem ez volt a kérdés,ne offolj...
2012. márc. 16. 18:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy: megcsalási kísérlet a csaj részéről. Bedühödött, hogy a pasija nem ugrik első szóra, hogy hazafuvarozza, ezért felkínálta magát az exének.


És ha attól jobban érzed magad, hogy nem árulod el, ki vagy, csak nyugodtan. Úgyis tudjuk :)

2012. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor tudjátok!!!Azért írtam ki a kérdést így,hogy mind a 3 szemszögből érkezzen válasz,mert ha megírnám melyik vagyok,akkor azt a személyt védenétek illetve szólnátok meg,de így mind semlegesek tudtok maradni,vagy nem!
2012. márc. 16. 18:33
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugye vágod hogy ez nem lelkisegély szolgálat? Ha valami hülyeséget csináltál vagy ribanc vagy akkor bizony meg fogjuk mondani és nem fogunk védeni. Szerinted az emberek nem szarják, a te kis lelkivilágodat?
2012. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!