Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek? A kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? A kérdés rövid, a magyarázat hosszú

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást boldogok vagyunk együtt, de már nem azzal a mindent elsöprő vakító szerelemmel mint az elején, de ettől függetlenül egymással szeretnénk le élni az életünket, jövőre tervezzük az esküvőt is DE nekem van egy nagy félelmem...


Attól félek, hogy egyszer valamelyikünknek az életébe belép egy harmadik, és ki szeret a másikból...Nem tudom hogy miért félek ettől, talán mert mindig mindenhol azt lehet hallani, hogy megcsalják egymást az emberek...


Hogyha mi mindig kedvesek, megértőek, figyelmesek leszünk egymással, akkor ez nem fog be következni ugye?



2012. szept. 23. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában a megcsalásnak az oka h nem kap az illető kellő odafigyelést, szeretetet, veszekedés van, ellaposodik a kapcsolat, nem jó a szex, nem kap meg vmit az ágyban. Ebből indulj ki és nem lehet baj.
2012. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagy épp az a megcsalás oka, hogy otthon a feneke is ki van nyalva valakinek. Ez elég árnyalt kérdés! (Amivel eddig én találkoztam: pont az olyan nőket csalták meg, akik lesték a párjuk minden óhaját).


Szeretni, tisztelni, becsülni kell egymást, de mégis éreztetni, hogy megvan a tartásunk.

Tehát nem azt a hatást kelteni, hogy "oh, drágám, én úgyis mindig itt leszek neked, úgyis mindent megbocsájtok.."

2012. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. Igazad van, de szerintem ez az ellaposodás a kapcsolatban. Meg ugye a megszokás és nem elég izgalmas. De ilyen csajjal se voltam még ez inkább pasi stilus:)))
2012. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!