Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy foglalt lány egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy foglalt lány egy másik sráccal találkozik kettesben, az gyakorlatilag olyan, mintha randiznának, nem?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen lányt, aki folyton eljárkál mindenfelé egy sráccal, mondván, hogy haverok. Dehát akár azok, akár többet is akarnak egymástól, ez akkor is annyira furcsa nekem.

Mit gondoltok erről? Bármilyen nézőpontból.

Kíváncsi vagyok, hogy csak nálam nem férne-e ez bele...


2012. aug. 2. 23:11
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
külső szemmel egészen biztos!
2012. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Csak az a lány foglalt,akin fekszenek!

Van még kérdésed?

2012. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sokmindentől függ. Nekem is van 1-2 olyan lány haverom akikkel találkozom néha, sőt kettesben is vagyunk, de biztos, hogy soha a büdös életben nem is volt és nem is lesz köztünk semmi. Barátnőm is tud róla és szerintem ez így normális.
2012. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak barátilag járkálnak el, akkor azzal nincs semmi baj. Lehet hogy később több is kialakul belőle. Nem lehet tudni. Az egyik fél többet fog érezni a másik iránt, amire nagy esély van sajnos. :( Én ezért nézném rossz szemmel ha a barátnőm egy fiúval sétálgatna. Nagyon bántana a dolog. Szomorkodnék eleget.
2012. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész életemben a fiúkkal jöttem ki jobban, mindig velük haverkodtam (nem, sose lettem r.banc, kizárólag haverság/barátság volt) és most is van sok fiú haverom, meg 1 közeli barátom, akivel együtt kevertük a pisikását, és megmaradtunk jó barátoknak, mindig tudtuk a határt, soha nem akartunk egymástól többet (ő is elmondta nekem, ha épp bejött neki egy csaj, én is neki mondtam csak el, hogy bejön egy srác, aki nem sokkal később a barátom lett)

A barátom tud róla, és megbízik bennem, szóval semmi gondja vele, hogy néha találkozunk, meg sokat beszélünk. Az meg, hogy a társadalom többi tagja mit hisz, hidegen hagy :D

18/L

2012. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lány barátaim. Tudnak a barátnőmről és a barátnőm is tud róla, ha valamelyik lánnyal találkozok. Az lenne a furcsa, ha sosem találkozhatnék velük.
2012. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen belefér. Miért ne találkozhatna a barátaival, vagy én a sajátjaimmal?
2012. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a nővérem detto így járt h pasija emiatt dobta de lehet h csak barátok voltak ők újra kibékültek de végülis már 3 hónapja szakítottak nővérem meg még mindig járkál a fiuhoz de nem jöttek össze nővérem100 visszautasította a fiut aki már lassacskán felfogta de még mindig csak hverok és nem több szóval ne aggódj ha féltékenykedsz csak az fogja zavarni és hamarabb vége lesz a kapcsolatotoknak mint gondolnád
2012. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
55%

véleményem szerint nem olyan mintha randiznának, de jobb az elővigyázatosság...ha valaki kapcsolatban van akkor ne legyen más fiúval/lánnyal kettesben. Legalábbis nekem sem tetszene ha a barátom más lányokkal találkozna...remélem segítettem :)

17L

2012. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

# 9!


Ha te lennél a párom és ezt mondanád, már nem is barátnőm lennél, hanem az exem. Mert jobb az elővigyázatosság. Ha valaki már ezen féltékenykedni kezd, akkor milyen házisárkány lesz belőle később!

2012. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!