Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha titeket megcsalna a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titeket megcsalna a párotok megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy ertem a megcsalast, hogy masra vagyik es nemcsak szexualis, hanem ertelmi, erzelmi ertelemben is. Es honapok ota tarto viszonya lenne, akkor lehet megbocsatanek, de biztos szekitanek. Es nem azt bocsatanam meg amit velem tett, mert az egy aljas gerinctelen dolog lenne, hiszen miert nem eleg bator valaki ahhoz, hogy a szemembe mondja van, aki nalam fontosabb lett szamara (vonzobb, kedvesebb, vigasztalobb stb.)? Hanem azt bocsatanam meg, hogy esendo ember es elhajtanam a francba, hatha azzal a masikkal boldogabb lesz es elhet egy mèg teljesebb eletet, mint velem.

En meg probalnam ujra megtalalni onmagam es en is kiteljesedni valami ujban, masban stb. Biztos nehez lenne, de nekem is a bizalom a legfontosabb es egy ilyen utan alapbol soha tobbet nem biznek a masikra vagy csak nagyon sokara es azalatt az ido alatt biztos elszalasztanank azokat az elet adta lehetosegeket, amiket mar azzal elszalasztottunk egyszer, hogy hagytuk a kapcsolatunk ideaig jutni. Nem terhelnem foloslegesen egy "eroltetett folytatassal".

2015. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Meridián1 ***** válasza:
Nem szabad megbocsátani ezt az etikátlan és méltatlan magatartást. Azonnal-azonnal ki kell rúgni!
2015. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nekem fontos a hűség. Meg az is, hogy az ember legyen annyira ember, hogy ellen tudjon állni a kísértésnek. Ha a kapcsolatunk rossz, mondja meg, szakítsunk.
2016. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!