Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok ha a párotok megcsalna?

Figyelt kérdés
Csókig menne el,és azt se tudná ki volt az,mert annyit ivott,megbánta.
2010. júl. 21. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
nem. az alkohol nem mentség. minek iszik, aki nem birja?
2010. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Iszik engem meg nem visz! Akkor menjen egyedül az ágyba is!!

2010. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

a barátnőm néha felhívja az egyik barátnőjét, és olyankor hármasban szoktunk mókázni. ezt nem én találtam ki, nem erőltettem soha, de ha már adott a helyzet, akkor élvezem.


mindezek ellenére is felháborodnék ha megcsalna. az a hátam mögött lenne, a tudta nélkül. ki is dobnám.


viszont a seggrészegen elkövetett, és őszintén megbánt csók szerintem nem megcsalás.

2010. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
az kamu h ha vki részeg,akkor nem tudja mit tesz.nekem még hulla részegen is van annyi eszem h ne smároljak le senkit ha van párom.lehet h nem emlékszem minden mondatra az estéből,de az ital csak kifogás.
2010. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Én apszolut NEM!! Ha már annyira szeret akkor legalább necsljon meg, ha meg megcsal nefogja az italra, ha meg már nem visz el és én meg megbizom benne akkor legalább neviselkedjen marhájúl!!! egyértelmü hogy röktön ott hagynám!!
2010. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én nem venném be ezeket a kifogásokat,hanem megcsalnám én is szépen
2010. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Én megbocsájtottam. De ez nem csak az ő hibája volt hanem az enyém is. Ez van. Másnak soha nem bocsájtottam volna meg.
2010. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én nem bocsátanék meg a páromnak azért, ha egy amúgy teljesen jó, harmonikus kapcsolatban történne meg az ilyen. Hiszen a pia nem mentség.

Viszont, ha lennének gondok a kapcsolatban, és én is nagyban hibás lennék benne, akkor talán még egy csókot meg tudnék bocsátani, ha őszintén megbánná. Többet semmiképpen sem.

2010. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
csak akkor hogyha csinálna nekem egy tepsü lepcsánkát
2010. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
legyél vele boldog
2010. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!