Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Megcsalna a barátnőtök/Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Megcsalna a barátnőtök/Pasitok akk hogyan reagálnátok? Megbocsájtanátok vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha meg is bocsájtasz akk ugyanugy bizol ezekután benne???
2011. júl. 24. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Bitch slap!
2011. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként viccet félretéve, ez nagyon függ a körülményektől, ő vallja-e be, vagy máshonnan tudod meg... ez egy eléggé többtényezős kérdés.
2011. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg is bocsátok neki,akkor is megvannak számlálva a kapcsolat napjai..

Mivel ugrott a bizalom (ahogy a kérdésedben is leírtad)

2011. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem hiszem, hogy ugyanúgy meg tudnék bízni benne...
2011. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát igen tegyük fel h ő valja be :) a kérdést puszta kiváncsiságbol tettem fel :)
2011. júl. 24. 11:27
 7/22 anonim ***** válasza:
ahogy kérted, tegyük fel hogy a pasi bevallja. attól is függ mennyi ideje vagyunk együtt, és mennyire volt komoly a kapcsolat. ha azt mondaná hogy elment a haverjaival bulizni (amiről én tudtam), részeg volt és úgy fektetett meg egy csajt akkor talán megbocsájtok. de ha azért csalt meg többször is, mert érez valamit egy másik lány iránt, akkor hátat fordítanék és elsétálnék. röviden ennyi :)
2011. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2011. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni, minden nap előjönne és felhoznám. Nem tudnék túllépni rajta és többet nem bíznék meg benne!

(esetleg ha én is megcsaltam volna akkor talán mert én is bakiztam).

26L

2011. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
En nem bocsajtanek meg. Ha be is vallana kit erdekel, mit segit az nekem hogy o konnyitett a lelkiismereten. Meg mindig jobb, mint mastol megtudni, de a bizalom ugrott, dobnam, kizarnam az eletembol teljesen, ne kelljen hallgatnom, hogy mennyire megbanta stb. Aztan lassan probalnek uj eletet kezdeni. Nincs mentseg az ilyenre, mert meg ha boldogtalan is aki csal a kapcsolatban, vagy ugy erzi neki keves... elobb szakitani kell. Nem erdemel meg egy eselyt ha igy megalazott annyi fajdalmat okozott.
2011. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!