Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ertelme ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme ennek?

Figyelt kérdés

Eddig magamba akartam megoldani a problemamat a hazassagomban, de most kikerem masok velemenyet is.

6 eve vagyunk hazasok van egy 5eves kisfiunk. A felesegemnek viszonya volt, megcsalt. Ugy dontottunk ujrakezdjuk, ez tart mar 4 honapja. En nem erzem, hogy szeretne, szerintem ugy elunk mint ha lakotarsak lennenk. Nekem ez keves, valodi hazassagot szeretnek. Arra gondoltam adok egy honapot "ultimatumot" ha addig sem erzem hogy fontos lennek neki, nem erzem a szerelmet akkor elvalok. Mert igy semmi ertelme az egesznek.



2015. aug. 20. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek!
2015. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem maradnék megszokásból lakótárs.
2015. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 omba ***** válasza:
100%

Megértelek, de azért az az érv, hogy "te ne érzed" - eléggé csapda.

Régen másmilyen volt, vagy miből jön ez az érzés?

2015. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
1hónap alatt semmi sem fog változni,mert ha eddig nem szeretett,ezek után sem fog.Ha megpendíted a válást,akkor meg ha hirtelen elkezd kapálózni,nem lesz őszinte dolog,csak ijedtség.A jelenlegi helyzetet nézd : érzed hogy nem szeret.Nincs több kérdés.
2015. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 omba ***** válasza:

Nem az a helyzet 4-es: "érzed hogy nem szeret."

Nem érzi, hogy szerelmes, hogy fontos neki a kérdező.

2015. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy percet se maradj vele tovább. Ő már nem fog irántad érezni semmit. Sem most sem később. Észre sem veszed,és elszállnak az évek. És boldogtalan leszel. Így akarsz élni?
2015. aug. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:
34%

Folyamatosan csalt, most muszályból újrakezdtétek, de látod rajta, hogy nem lesz semmi ebből mert, nem úgy viszonyul már hozzád. Nincs ennek értelme, 1 hónap múlva sem lesz. Talán lehetne, de ahhoz nem elég ráhagyni a dolgokat lesz ami lesz lapon, ahhoz őszintén le kell ülni megbeszélni mindent, mi miért történt stb. Ahhoz hogy működjön akarnia kell és tennetek is kell érte.

28F

2015. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit csinaljak sajnos. En kotodok a felesegemhez. A fiam is fontos nagyon, ha mar egy fel napot nem talalkozunk mar nagyon hianyzok neki, nagyon apas. Az eszemmel tudom, hogy valni kellene....
2015. aug. 21. 11:02
 9/13 anonim ***** válasza:

hát egy ultimátum sztem nem segít abban hogy újra szerelem legyen. Szerintem ha még akarsz valamit akkor neked kell kezdeményezni, még ha téged is csaltak meg és lehetnél joggal megbántódva miatta.

Sajnos neked kellene felvenned a kesztyűt.

Persze nehéz. Feleséged felé nyitni, még ha el is utasít.

A sértődés és a duzzogás nem segít.

2015. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omba ***** válasza:

Végül is én éltem úgy 6-évet, hogy az asszony már kiírta magát az életemből, de vártam, míg nőnek a gyerekek.

nem volt megcsalás, rosszabb dolgok voltak.

Elvoltunk, esténként még dugtunk is, de emberként semmi...

2015. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!