Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folytatás lent! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács István09 kérdése:

Folytatás lent! Szerintetek hazudik most is és csak tompítani akarja a történteket vagy tényleg csak "szórakozott"? Elsősorban nők válasza érdekelne!

Figyelt kérdés

A történetem: 11 év házasság után kiderült (facebook), hogy a feleségem (36) egy 10 évvel fiatalabb férfival (ő a fiúnk edzője) titokban beszélget/nyomul mobil üzenetekben. Egy másik nőnek állította be magát előtte. Azt hazudta neki, hogy külön vagyunk és csak egy gyereke van. A valóságban együtt vagyunk és három gyerkőc van. Ez az állapot hat hónapig tartott nála és a nyáron találkoztak is egy este titokban. Sétáltak és beszélgettek ezt most már biztosra tudom a másik féltől. Nem volt semmi fizikai érintkezés köztük. Mikor lebukott nem vallotta be egyből, hanem kitalált egy mesét, de én nem hittem el és kiderítettem az igazat.

A beszélgetéseikben néha a szeretkezésről is szó volt, ki mit szeret meg még ártatlan témákról. A feleségem azt is elmondta, hogy a srác az elején kijelentette nem csalja meg a barátnőjét senkivel sem.Azt is mondta csak szórakozott nem akart semmi komoly dolgot. Nem kívánta meg a srácot semmilyen szinten csak játszott vele, élvezte hogy valaki figyel rá. Ezek után nem értem mi történt. Most jobb a kapcsolatunk. Sok szerelmes óra és összebújás van köztünk és azt mondta nagyon megbánta, de nem gondolkozott akkor csak jól esett neki. Engem annyi zavar, hogy évek óta szinte nem volt szexuális életünk (nem miattam, én próbálkoztam nála, de ő nem kívánta pedig amúgy jó volt mindkettőnknek) most meg mint a friss házasok.



#feleség #érzelmi megcsalása.
2015. aug. 25. 14:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg ellaposodott a szexuális életetetk, ezért "nyomult" rá a fiatal jóképű edzőre, a gond inkább az, hogy hazudott dolgokban (külön vagytok, gyerekek száma). EZ nemkem azt mutatja, hogyha a fiúnak kellett volna, megszerezhette volna, nem a feleségeden múlt. Valószínűleg egyébként a csáberejét próbálgatta,mismét nőnek akarta magát éreznmi, mert gondolom a bókok hiányoztak és megingott az önbizalma.
2015. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Mumusan ***** válasza:
38%

Akkor van némi öröm az ürömben.

Egyébként ha a másik hapsinak is hazudott, és csak írogattak, akkor valószínű hogy csak szédíteni akarta.

2015. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

Kovezzetek meg, nevezzetek cinikusnak, de...


"Most jobb a kapcsolatunk. Sok szerelmes óra és összebújás van köztünk"


Ez legjobb esetben is buntudat, de szerintem inkabb csak "karmentes"

2015. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Ha minden helyrejött, akkor valószínűleg csak szórakozott. Valóban figyeltél rá? Ha felvett valami csinosat, akkor megdicsérted, hogy jól áll neki? Észrevetted a változásokat rajta pl. fodrász,, szép smink, vagy ilyesmik? Mert ezek nagyon sokat tudnak ám számítani.

Ha nő sosem kap semmilyen odafigyelést, vagy megnyilvánulást arról, hogy a férjének évek múlva is tetszik -de szereti a férjét- akkor max belemegy egy ilyen kis játékba.

A találka viszont szerintem már sok volt, ez megmaradhatott volna fb szinten.

Nem tudom a feleséged milyen típus ettől függetlenül. De megszavazhatsz neki talán annyit, hogy elhiszed, hogy valóban nem történt köztük semmi.

Bár ahogy leírod azt, hogy te mindig próbálkoztál, stb.

Én annyiból adok igazat párodnak, hogy egy nő valóban igényli az odafigyelést, bókot, dicséretet még 20 év házasság után is.. Viszont az érme másik oldala, hogy ha egy pár elhidegül egymástól az nem feltétlen csak a férfi hibája!


30N

2015. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

A végkifejletet tekintve örülj, hogy így alakult!

Tudod, voltam hasonló helyzetben, ellaposodott házasságban. Felbukkant valaki új, akitől megkaptam azt a törődést, figyelmet, amit a férjemtől nem. Azt a bizonyos "bizsergést". Nem csaltam meg a férjem, nem is állt szándékomban, SŐT! Inkább azt szerettem volna, ha ezt a tüzet, amit az új pasi felébresztett bennem, a házasságomban tudtam volna kamatoztatni. Csinosabban, nőiesebben öltözködtem, jobban adtam magamra.

Sajnos a férjem nem volt vevő rá(m), ezért a házasságunk teljesen leépült.

Én azt javaslom neked, hogy ne éld bele magad, hogy ez most tartós lesz, mert jó a szex... hanem most már őrizd is! Randizzatok újra, csináljatok kettesben programokat, udvarolj, bókolj, flörtölj a feleségeddel, igen 11 év után is! Akkor megmarad a tűz.

2015. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Bennem is mint a válaszokban kétféle gondolat merült fel. Azt is elhiszem, hogy csak a csáberejét próbálta ki (na de hat hónapon keresztül?) vagy az is, hogy simán szeretkezett volna, ha a másik is akarja. Nem tudom eldönteni és ez a baj. Azt tudom, hogy szeretem még mindig.
2015. aug. 25. 14:20
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen "egolegyezgető" kapcsolatokra pont az a jellemző, hogy 3-6 hónapig tartanak, és ha nincs továbblépés, akkor kifulladnak.
2015. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként nem volt ezelőtt semmi hasonló sem köztünk. Az igaz, hogy nem mindennap bújtam hozzá és nem vittem vacsorázni, de ő sem közeledett hozzám. Én többször kértem, hogy beszéljük meg a problémákat, de valahogy sosem sikerült. Tudom, hogy nekem is tenni kellett/kell a házasságunkért. Lehet, hogy az a gond, hogy elég régimódi vagyok mert én komolyan gondolom a hűséget és tényleg komolyan.
2015. aug. 25. 14:36
 9/23 anonim ***** válasza:
Valószínű Ő is,hisz nem csalt meg.Fel lett rázva a kapcsolatotok ez a lényeg,ne hagyd még egyszer kialudni a tüzet.Ha tényleg régimódi vagy,ne feledd az udvarlás a férfi dolga,és nem csak akkor ha szex kell,hanem napi szinten.
2015. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Fontos neki a szex, ah nekem is! Elegedettseggel tolti el, ha minden nap nyomulsz ra. Tegyel ketertelmu szexualis celzatu megjegyzeseket ra, ergo flortolj vele minden nap sokat. Ez az elettarsamnak is meg nekem is fontos a napi szexen kivul. Menj bele az atlagembernek szokatlan dolgokba a szex teren. Pl poposzex, nyrlesd le vele a spermad, melytorkozzon, csinaljatok utcan, vegyel neki vibratort es csinald neki azzal is ! Stb..

Fontos, hogy naponta erj hozza sokszor, flortolj, tapizd. Mondd neki, hogy akarod a szexet!

Tanultal az uzenetekbol, add elo te is ugyanazt!


Te nagyon asz vagy, ha egy fiatal dogos edzovel nem jott ossze, hanem veled szexel minden nap! Ez a tudat adjon erot! Legyozted azt a pasast! Jobb vagy nala! Adj hangot a vagyaidnak naponta: illetve csinalj ugy ! Azert egy melytorkos sz. past csak elvuselsz minden nap, akkor is, ha nincs kedved szexelni vele.


Szerintem nem szexeltek vagy impotens a pasi: azok irogatnak leveleznek sokat szexualis temaban a nokkel illetve , akik eleve nem akarnak szexelni.


Vidd szexshopba! Vegyetek egyutt valamit!


N

2015. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!