Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szórakozott velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szórakozott velem több mint 2 évig vagy ennyire félénk?

Figyelt kérdés

Hogy lehet olyat mondani egy nőnek, aki állítólag ilyen "legjobb barátod" is, hogy lehet kicsit többet érzek irántad, de nem tudom mit akarok, nem akarlak elveszíteni, aztán egyszer megcsókolod majd megint visszalépsz, hónapok után nem tudod megmagyarázni az okát, csak hogy te akkor többet gondoltál, de nem tudtál dönteni, és akkor 2 éven keresztül ez váltakozik, hogy hol többet akar, hol nem tudja, hol inkább maradjunk barátok, vagy nem akar ő semmit sem meg nem akar ő játszani se velem...

Állandóan kifaggat mindenről, mindent tudni akar rólam, az összes fiú barátomra megjegyzéseket tesz.

Kérdem én, ha annyira nem akarunk valakitől semmit, miért szükséges ilyen nyitott kapukat és bizonytalanságot hagyni valaki felé, mire jó ez? Mások ha rákérdeznek mi a helyzet akkor is össze-vissza nyilatkozik de nem tagadja le, hogy nem lehetne semmi.

Szóval fiúk van még valaki aki így szórakozik mással az írja le nekem hogy mi ebbe a jó lécci.

Vagy másik lehetőség hogy létezik hogy ennyire döntésképtelen valaki avagy félénk stb?

Köszönöm... :)

23/L


2015. jún. 1. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a "típust", borzasztóan önbizalomhiányos, retteg a kapcsolattól, attól, hogy nem lesz "elég jó".

Ne hidd, hogy neki olyan jó...


Viszont a rossz hír, hogy ebből bizony nem lesz semmi, kapcsolatban is ugyanilyen bizonytalan lenne, állandóan erősítgetned kellene, és a legkisebb konfliktusból is óriási probléma generálódna. Szóval jobb, ha elengeded, vagy barátként támogatod, tolerálva az önértékelési problémáját.

2015. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jéééé ilyen nekem is van, csak ott a lány az ilyen
2015. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!