Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire megbocsájtható ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbocsájtható ha megcsal?

Figyelt kérdés
A párom többször is megcsalt, volt hogy ideiglenesen szakítottam vele és már másnap barátnője volt, sokször tört össze, a legdurvább az volt amikor délelőtt közöltem vele hogy meghalt az édesapám és együttérzése jeléül még aznap este elment bulizni és megcsalt. Minden egyes eset lelkileg összetört, úgy éreztem hogy nincs tovább, minden egyes alkalommal szakítottunk és minden egyes alkalommal kibékültünk mert nélküle még rosszabb volt mint vele. Ő vette el a szüzességem és emiatt még jobban kötődök hozzá, de még mindig nem tudom hogy helyes volt-e megbocsájtanom. Ti mit gondoltok?

2015. szept. 18. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Balek vagy. Azért csal meg ezerszer, mert megteheti. Nálam az lett volna az utolsó csepp a pohárba, hogy másba lógatja a lompost akkor, amikor gyászolok.
2015. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes viselkedés ez az "ideiglenes szakítás". Attól változik valami? Megcsalt, mert nem szeret.
2015. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igen! Kuka! Nincs itt mit megbocsátani...
2015. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged komoly gyermekkori traumák érhettek, ha úgy érzed, szereted azt, aki megaláz, kihasznál, nem törődik veled. Azt gondolom, olyan mértékű butaság, ha még mindig vele vagy, hogy ezt már csakis valami komoly lelki zavar okozhatja, szóval a pasival szakítanod kell, és intenzív terápiára lenne szükséged, hogy helyreállítsd az önértékelésed, és megszabadulj az áldozat szereptől.
2015. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt helyes megbocsátani. Legyen önérzeted és önértékelésed, dobd ki és hidd el, sokkal jobbat találsz helyette. "Ahol becsukódik egy ajtó, ott hamarosan kinyílik egy másik!"
2015. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Röviden? Ostoba vagy! Majd rájössz...
2015. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez még így ismeretlenül is rossz volt olvasni, de komolyan.


Én teljesen őszintén mondom neked, hogy sokkal inkább élnék egyedül akár egy teljes életen át, mint egy olyan férfival, aki aznap este, amikor én lelkileg összetörve az apukámat gyászolom, illetve még traumatizált állapotban egyáltalán próbálom felfogni, hogy elveszítettük, egy másik nővel hempereg valahol.


Én legalábbis biztosan képtelen lennék szeretni valakit, akinek ennyit jelentek, aki ennyire semmibe veszi az érzéseimet, azt nem bírnám elviselni, hogy hozzám érjen ezek után, nem hogy vele maradjak.


Bennem szinte ugyanaz fogalmazódott meg a kérdésedet olvasva, ami a 4. hozzászólóban, és szerintem is érdemes lenne megfogadnod a tanácsát. Az embernek tényleg akkor van esélye egy kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló párkapcsolatra, ha rendben van az egészséges önértékelése.

2015. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez már semennyire.
2015. szept. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megromlott tejet nem rakunk vissza a hűtőbe!

24/F

2015. szept. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért csal meg, mert megengeded neki. Én azonnal szakítottam, ha megtudtam ezt a páromról. Nem kéne baleknak lenned és visszafogadni. Ez már a te hibád. Te választod mindig őt, ahelyett hogy keresnél normális pasit.
2015. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!