Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Őszintén, mi vesz rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén, mi vesz rá titeket arra, hogy megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 15:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A nőket mi viszi rá? De őszintén?
2015. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi az a megcsalás? Számomra ismeretlen fogalom.
2015. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj 10-es hogy rohadtul egyoldalù ez a dolog. Ha nem szakítotok akkor miért nem ajànlod fel a feleségednek a nyitott kapcsolatot? Az rendben van hogy szexelsz màsokkal, de akkor tudja őis, és neki is legyen lehetősége màs pasikkal àgyba bùjni. Vagy ez màr nem fwkszik neked? Csak te kapj változatossàgot ő nem?
2015. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13-as simán csinálhatja másokkal nem zavar. Nem a rabszolgám. És én se csinálnám mással ha úgy lennénk mint az első 2 évben, de hiába rágom a szám, nem áll vissza a dolog még csak 30-40%-ban sem...Tudod mi a baj a nyitott kapcsolattal? Egy férfi egyszer leírta itt egy hozzászólásban. Amíg a nő akkor 25 pasival fog lefeküdni a férfi örül ha talál még egy nőt, mert a nők nem akarnak lefeküdni egy olyan férfival aki kapcsolatban van még ha nyitottban is. A nőnek meg csak csettintenie kell...
2015. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát valami legyen már nehezebb nektek is...
2015. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az hogy meg kell találni az igazit.Nem a nagy I-s igazit,mert olyan nincs,akkor sosem vitáznál,hanem aki mellett megkapsz mindent.Mint a 10-es mondja.Eleget papolt mielőtt lépett.A párom 2 házasságon van túl.Ez a harmadik kapcsolata.Nemrég beszélgettünk pont erről,mert anno mindig voltak egyéjszakás kalandok,család mellett is.Most ennyit felelt mikor megkérdeztem mellettem gondolt-e rá:


Nem Kicsim.Mert tudod ez az a kapcsolatom ami NEM FOGHÍJAS.Semmi nem hiányzik.Ez a lényeg.Nekem nincs más dolgom mint ezt fenntartani.Sikerül is jópár éve.Ugyanakkor meggyőződésem hogy a hűség valamilyen szinten korhoz kötött.Érned kell hozzá.Kell legyen veszteséged előtte.Fájdalom.Buta szó de ebből fakad a megbecsülés.A párom csak hétvégente van itthon.De vasárnap estétől péntek estig is minden szavából,smséből süt a szerelem,az hogy értékel,hogy bármerre jár nálam nem láthat gyönyörűbbet!


Tehát a kérdésre a válasz sokszor maga a nő...A páros másik fele.

Tudom vannak akik kamaszkoruktól egyazon kapcsolatban élnek és hűségesek.Maximális tiszteletem.Rájuk ez nem vonatkozik.

2015. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os nem létezik igazi, férfi és nő sosem fognak egyezni 100%-ban... Nekem azt mondta egy nő akivel ismerkedtem, sosem fogok olyat találni nőben mint amilyen vagyok férfiban mert nagyon ritka az értékrendem és nézeteim...

És 2 évig a mostani páromnál is azt éreztem őt kerestem mindig, csak amióta gyerekünk lett én a sarokba kerültem teljesen és parkoló pályára... Én még ma is őt tartom az igazinak csak hiába csinálok bármit, ő nem töri már magát a régi életünk vissza állítására, lehet csak gyereket akart vagy mert 5 évvel idősebb neki már a nemi élet nem lett annyira fontos...stb.

2015. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja 16-os és 34 évig hűséges férfi voltam, tehát nem érni kell, mert én most kezdek megbolondulni :D
2015. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pontosan erről beszéltem.Legtöbb esetben a nő maga az ok.Mint nálatok is.

Ami az érettségedet illeti,minden kivétel erősiti a szabályt.Vagy felrúgja...;)

2015. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!