Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belefér még egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér még egy kapcsolatba az, hogy egy újonnan megismert emberről fantáziálok?

Figyelt kérdés

Hogy milyen lenne, ha randira hívna, ha vele járnék stb.

Amúgy egy valóban nagyon jó, másfél éves kapcsolatbna élek, de nemrég megismertem egy kifejezetten szimpatikus férfit, aki nagyon elbűvölt. Ettől függetlenül szeretem a páromat, de elgondolkodtam. Szerintetek ennyi még belefér?



2015. okt. 16. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem számít megcsalásnak, ha így érted. De egy valóban jó kapcsolatban nem fantáziál szerintem arról a másik, milyen lenne mással járni.
2015. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kicsit hiányzik az ismerkedés és a randizás, ez a férfi pedig tényleg abszolút az "esetem" lenne. De nagyon szeretem a párom és ő is engem.

Szóval...

2015. okt. 16. 15:22
 3/9 anonim válasza:
amig csak ábránd addig nem számit
2015. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyessel.


Megcsalásnak nem nevezhető, de nem szép dolog. Én biztos nem örülnék, ha a párom másról fantáziálna, és szerintem te sem.

2015. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, így belegondolva. Annyit nem ér meg az ábrándozás, hogy esetleg elfajuljon és elveszítsm a páromat.
2015. okt. 16. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fér bele, mert tovább fogod gondolni, és csúnya vége lesz.
2015. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De hogyan tudod befolyásolni a fantáziádat?Nem jön elő a másik pasi ha akarod ha nem?
2015. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi belefér egy párkapcsolatba, de nem fog már sokáig tartani.
2015. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az érzelmi megcsalást rosszabbnak tartom, mint a fizikait. de a te esetedben sztem ez még nem az, inkább ábránd egy lovagias ismeretlen hercegről.
2015. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!