Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szerintem fura az hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura az hogyha egy komoly kapcsolatba egy lány más fiúkkal ismerkedik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem lehet egy lány és egy fiú között barátság. Hisz minden kapcsolat az ismerkedésből és a haverkodásból indul. Vagy csak én érzem így? Mert a párom a hátam mögött fiúkkal ismerkedik. Erről valaki mondana nekem véleményt? Mit tegyek? Mit lépjek a párom felé, vagy nektem mi a nézőpontotok?

2013. ápr. 18. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
én is barátkoztam lányokkal, és fel sem merült bennem, hogy a páromat zavarja, ha nekem ellentétes nemű haverjaim vannak. szóvátette, és én nem haverkodok annyira azóta lányokkal, mert megígértem neki. persze nem azt mondom, hogy nem állok szóba nőkkel, hanem azt, hogy nem olyan baráti/haveri kapcsolatot alakítok velük, mint mondjuk a fiú haverokkal. azóta nincs gond. ha nem tetszik neki, akkor valamit félreértettél, és ez csak a te szemszögedből komoly kapcsolat.
2013. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden barátsággal kezdődik ...!

Fiú és lány között szerintem nem létezik barátság ...!

Az egyik fél úgyis mindig többet akar, tapasztalat!

2013. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

haver-haver

barát-barát

társ-társ


Ne képzelj bele többet, mit ami.

2013. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Attól, hogy barátkozik más fiúkkal is, nem hiszem, hogy félned kéne, főleg ha megbízol benne és tudod, hogy szeret.

Nekem konkrétan csak fiú barátaim vannak, van amelyiknek van barátnője és van amelyiknek nincs, de minddel jól kijövünk és semmi több nincs barátságnál.

2013. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nézd Te ismered őt, de jó lenne beszélnél vele, hiszen Neked ez nem tetszik és rosszul esik, ha csak barátkozik, akkor talán megnyugszol, de ezt nektek kell tisztázni, nézd szerintem lehet barátság lány és fiú között
2013. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vannak fiú haverjai, azzal nincs gáz. Ha akad egyvalaki, akivel folyton együtt lóg, az már más lapra tartozik. Ha a hátam mögött csinálná, azon mondjuk én is kiakadnék, de maga a haverkodás nem probléma.
2013. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyerekes a gondolkodásod. Egy szubjektív vélemény az, hogy szeritned nincs fiú-lány barátság. Honnan tudod, hogy ő ezt nem máshogy gondolja. Veled van, te vagy a pasija, semmi gáz nincs abban, ha bővíti az ismerősi körét. Csak azért, mert xy pasi, nem feltétlen fog ráhajtani egy nő. Ahogy egy meleg pasi sem hajt rá minden pasira, csak azért, mert a farkat szereti.
2013. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Páromnak is vannak lány barátai, nekem is fiú barátaim; egyszerűen jobban kijövök velük, több közös témánk van. Nem fogjuk megtiltani egymásnak, kivel barátkozzunk, a nem itt lényegtelen. Ha valaki komolyan gondolja, nem fog elcsábulni a haverja felé, nem egy általános igazság, hogy két ellenkező nemű ember nem lehet jó barát. Párom tudja, hogy vannak fiú barátaim, és nem zavarja, mert tudja hogy akibe szerelmes is vagyok, az egyedül ő. Sokakat mindketten ismerünk (közös baráti kör), de akármelyiknek szívesen bemutatnám, ha kérné, hátha ők is jóban lesznek egymással.

Plusz a legtöbbnek van barátnője, annyira szemét meg sosem voltam, hogy mástól elszedjem a párját, főleg ha nekem is van.

2013. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D'a ***** válasza:
én a páromat tiltom minden lánytól..ne legyen lány barátja..abból csak a gond van.. tapasztalat..
2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!