Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lassan fél éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve vagyok együtt a párommal, de a suliba ő simán hagyja hogy alá nyúljanak, fogdossák a melleit a fenekét. Ez így milyen kapcsolat? Normális ez? Mivel jellemeznétek az ilyen nőt? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 12:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ez már megcsalásnak számít?
2013. ápr. 16. 12:03
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

azzal, hogy egy idióta fruska?

23L

2013. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem normális. Komoly kapcsolatot ne akarj tőle.
2013. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
büdös k*rva,és nem csak a csaj szánalmas hanem az hogy nem tettél semmit az ilyenek ellen
2013. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Talán egy "kicsit" r ibanc. Nem vagyok az a féltékeny fajta de biztos hogy nem hagynám hogy így hozzá érjenek a barátnőmhöz. Max megölelhetik de hogy fogdossák. Vagy féltékennyé akar tenni téged és azt szeretné hogy az ilyen pasikat lekoptasd vagy egyáltalán nem tisztel téged. Ne legyél papucs. Én a helyedben nem maradnék ilyen nő mellet.

23/f

2013. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Törtető kis cafka
2013. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Én az ilyen nőt nem tudnám szeretni. Nincs mire felnézni benne. Szépség? Sehol. Maximum jó test, de nőies szépségen nyoma sem lehet. Egyébként is nagyon ritka a nőies szépség. De ha egy nőnek annyi önbecsülése sincs, hogy bízzon benned, és ne a befolyásolásod által akarjon érvényesülni, akkor az a női nem lehet vonzó.
2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Másik variáció: ha hagyja!, hogy megtegyék, de láthatóan menekül a helyzettől, illetve a megadás tekintete látszik az arcán, akkor viszont egyértelmű, hogy bántalmazva érzi magát, és menekülne. ebben az esetben, ha ezt még hangsúlyozza is előtted, akkor arról is lehet szó, hogy ez egyfajta segélykiáltás, hogy ments ki ebből a helyzetből.
2013. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
fb-t a csajról
2013. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
ha ő ezt engedi, azzal nem tudsz kezdeni semmit, ő ilyen, szexre jó lesz, másra nem hiszem, párnak nevezed? hát érdekes, mert az nem ilyen
2013. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!