Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ebben az esetben a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ebben az esetben a helyes viselkedés? Mit kellene nekem tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, megkeresett hónapokkal ezelőtt, csak írogatott nekem, de végül nem hívott el randizni, sőt, eltűnt. Újra megkeresett, már célirányos volt, elhívott, találkoztunk már 4x, de nekem baromira nem volt egyértelmű az egész, így hát mondtam neki, hogy talán azzal van a baj, hogy én nem vagyok elég egyértelmű. De biztosítottam róla, hogy nem akarok nagy szerelmet, meg rögtön párkapcsolatot, meg akármit, csak hát nem értem a helyzetet. Ő azt mondta, fél belemenni egy kapcsolatba, de nagyon szeret velem lenni, így akar még velem találkozni. Azóta beszéltünk, nagyon kommunikatív volt, de egyáltalán nem forszírozta, hogy menjünk akárhova is. Néha azt gondolom, hogy rám vár, hogy én kezdeményezzek, néha meg eszembe jut, hogy ha nagyon nyomulok akkor elijesztem. Legszívesebben felrobbannék, mert kikészít, hogy nem tudja eldönteni, mit akar. Így viszont én sem tudom, hogy mit vár tőlem. Félek, hogy elrontom. Valaki volt már hasonló helyzetben?
2015. okt. 15. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Aki nem tudja mit akar, azt el kell küldeni."
2015. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megmondtad, hogy nem akarsz tőle semmi érdemit, mégis mit vársz?


Vagy szimplán hiúságból akarnád hogy loholjon utánad?

2015. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Biztosítottad róla,hogy nem akarsz szerelmet.Ez mit jelent?


Én pont azt akarnám,hogy az ellenkezőjéről biztosíts.

2015. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak szeretnél már lefeküdni vele,vagy mit vársz ettől a kapcsolattól ha szerelmet nem?
2015. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről van szó. Én akarok vele járni, a "nagy szerelmet" arra mondtam, hogy ne szarjon be tőlem. :D mindegy, rosszul magyaráztam, de tudja, hogy nekem mi erről az álláspontom.
2015. okt. 15. 14:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerelmet várnék tőle, azt mondtam, hogy nem akarom, hogy szerelmet valljon. Vagyis nem várom, hogy szerelmet valljon.
2015. okt. 15. 14:46
 7/16 anonim ***** válasza:

egyetértek elsővel.

tuti keresget más lányokat is, ami nem gond, szerintem elég sokan. De mivel nem áldoz rád így is elég figyelmet, amennyire szeretnéd, így az.

2015. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert gondoltam, aki 2x megkeres, másodikra összeszedi magát. De akkor ezek szerint nem. :/ köszi a válaszokat!
2015. okt. 15. 14:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Így már világos,először tényleg rosszul magyaráztad.


Önts,öntess tiszta vizet a pohárba.Beszéljétek meg,hogy ki mit vár a kapcsolattól.Ha megijed attól,hogy te szerelmet vársz akkor nem sokat tehetsz.

2015. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én már most azt hittem, hogy tiszta vizet öntöttünk, és "elkezdjük" valahogy. Mondjuk többször találkozunk, nem egy héten kétszer. Vagy valami. De hát ezek szerint nem. Én meg nem akarom baszogatni, mert az se akarom, hogy elege legyen belőlem.
2015. okt. 15. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!