Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában elég furán viselkedik, pedig én mindent próbálok úgy csinálni, hogy jó legyen, mi lehet a baja? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában a téli szünet miatt csak szombatonként bírunk találkozni ,ugyanis minden szombaton hozzá busszal ( jóban vagyok a szüleivel,jó fejek :P ).Olyan 2 hónapja járunk eddig minden jó volt,de mostanában panaszkodik "hogy nem vagy elég szenvedélyes" , pedig én igyekszek (apró finom csókok semmi durvaság,gyengéd nyakra puszi,becézgetem,magamhoz húzom,miközben ülünk fogom a kezét és simogatom a haját persze csak gyengén nem körömmel kaparom a fejbőrét -.-'').Szóval abszolút nem tudom mi lehetne még szenvedélyesebb nem akarok perverzkedni ( csak ha nagyon muszáj :3 :D ) na meg mostanában nem is kommunikálunk eddig minden nap skypeztünk pár órát,cheteltünk fb-n most meg mintha le akarna rázni közben meg olyanokat ír,hogy "Szeretlek mackóóóóm <3 <3" na de ez nem lényeges,ti mit tudnátok még tenni,hogy ő azt erotikusnak,izgatónak,szenvedélyesnek találja? persze ha egy szál meztelen ugrálnák előtte az lehet felizgatná? :O

2014. jan. 1. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha állandóan ugyanaz megy akkor lehet hogy megunta a kapcsolatot rosszabb esetben téged..

Ezt vele tudod megbeszélni leginkább.:)

16/L

2014. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már halott ügy. Őrizd meg a méltóságodat, és szakíts vele, mielőtt ő teszi meg.
2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szakítás lessz ebből!
2014. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk egyszer már megcsalt a volt barátjával de megbocsájtottam :P mondjuk nem tudom mit bír benne az a csávó avval menő,hogy ordibálva megy végig az utcán meg mindenhol mindenkibe beleköt meg bárhol van csak ugrál meg ordibál ,hogy ő legyen a középpontban (szóval a srác egy egoista fasssssz) ,de az a baj,hogy ma is csak 1/2 sor írtunk egymásnak fb-n.Nem hiszem,hogy szakítani akar mert mert tudom,hogy tényleg szeret mesélték,hogy szilveszterkor is szar kedve volt mert nem együtt új éveztünk :P és én se nagyon akarok szakítani mert az a csaj egy álom csaj gyönyörű,tud sütni fincsi kalácsot :3 <3 ,na meg persze főzni is,szeret bulizni,nem iszik,nem dohányzik,csak azt utálom,hogy olyan szarul tanul mint én :P :(,vicces,perverz ( NAGYON ) :P.
2014. jan. 2. 00:44
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

szóval a kalács a titok.

ma is tanultam vmit.

2014. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem a kalács a nagy titok :P, igazából ha egy fiúnak sütöd tuti örülni fog ,persze nem árt ha mind e mellet finom is,de a legjobb töltelék a szeretet és a csokiiiii :* <3 . (csak megsúgom a sörös töltelék nem olyan finom mint ahogy hangzik :D)
2014. jan. 2. 01:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked ezek a fontosak egy kapcsolatban, akkor pont ez a lány való hozzád :D majd felnősz :)
2014. jan. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!