Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Nagyon furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Nagyon furán viselkedik mostanában. Úgy érzem hűtlen a párom

Figyelt kérdés

Mostanában a barátom ( együtt élülnk) nagyon sunyin viselkedik. Pl : állandóan elmegy a 'haverjahoz' de multkor mikor elment itthagytabtelojat es ezt az uzenetet kapta: jossz ertem? Ez egy L.Il nevu lanytol kapta Erre azt irta h mindjart megyek. Mindig egy csaj hozzs haza. Mivel meg nincs jogsija vele megy vasarolni ugy hogy nekem nem is szolt csak utolag tudtam meg hajnali haromigvelmarad

Az urugye az h szihologiai terapian van vagy mi. Mostanaban kicsit sokat veszekszunk meg lehet h turelmetlen vagyok vele.. De ez nem ok arra h megcsaljon. Amugy a csaj akivel nemtommicsinal nagyon gazdag mivel a szulei tejelik. Plasztikazott segge meg melle van. Szőke haja meg szép arca. Aggódnom kéne? Én magam sokat dolgozom. De mar tiszta detektivnek erzem magam. Mindig irja neki a csaj h joreggelt meg joeszakat meg irogat neki.tudom nem szep azbuzeneteit olvasni, de....marbnem bizok meg bennene. Aggódnom kéne? Megcsal?



2015. jan. 20. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de igaz női szokás módjára gyorsan te (is) csald meg "megelőző csapásként", mert a gyanú az bizony tény is a nőknél.
2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kerdez ra igy: mi az hogy joreggeltet ir neked? :DDD amugy igen forditott helyzetbe nekem is szarul esne kicsit.
2015. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megtenni. Ha kiderül vagy elhagy.....Akkor sem lesz senkim ...tudom...tulsagosan szeretem
2015. jan. 20. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

undorító vagy, én sose néznék bele más üzeneteibe

te menj "szihologushoz" ha már nem tudod leírni

2015. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"szihologiai"

Na ilyet se láttam még :D

2015. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem merek rakerdezni felek hogy igaz.
2015. jan. 20. 20:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a félreírásért. Nagyon félek. És..... Igen undorító vagyok... Biztos... Engem csalnak meg és én vagyok az undorito :D Amugy eddig megbiztam benne. nem is neztem antelefonjat. Most már nem bizok és biztos akarok lenni mielőtt elétárom hogy tudom h.megcsal... Mert ha felreertes akkor feleslegesen mentunk szet
2015. jan. 20. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:

De miért hagyna el azért mert megkérdezed tőle, hogy miért írkál neki egy másik csaj és miért nem veled ment vásárolni?

Ne haragudj de ha ezért elhagy akkor máris tudod mennyit érsz neki.

Viszont ne úgy ronts neki, hogy tudod, hogy megcsal... mert egyáltalán nem biztos.

2015. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyértelm ű h megcsal
2015. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod

De MEGCSAL!

Ideje váltanod

2015. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!